Een basisschool in de Amerikaanse staat New Jersey is in rep en roer vanwege de kantinemedewerkster. De 32-jarige vrouw heeft een verleden als pornoster. Ze speelde jarenlang in erotische films, maar werkt tot afschuw van veel ouders tegenwoordig als kantinemedewerkster op de school.
Ook de school wil van de vrouw af, maar kan haar niet ontslaan, meldt The Daily Journal. "We hebben geen poot om op te staan. Haar voormalige werk is niet verboden", aldus het schoolhoofd.
De vrouw begrijpt de ophef niet zo. "Als dit gaat om ethiek, onze nieuw gekozen president heeft aan de cocaïne gezeten. Maakt dat hem een slecht mens? Bill Clinton heeft ook geblowd. Maakt dat hem een slecht mens?" De 32-jarige Louisa Tuck speelde onder de naam Crystal Gunns in verschillende films. Ongeveer vijf jaar geleden besloot ze een baan te zoeken waarbij ze haar kleren aan kon houden. Naast haar parttime baan op de school werkt ze ook bij een christelijke jongerenorganisatie.
Ze doet 't toch niet meer? EN ze deed en doet het toch niet met kids? XD Die mensen moeten een leven zoeken... 
En het is zeker niet zo dat het een verplichting is, ten slotte heeft de kerk geen rechterlijke macht ofzo, bij ons zijn kerk en staat gescheiden
die school zeurt ik vind dat ze trouwens gelijk heeft over die presidenten enzo, er lopen zat mafkezen rond die raardere dingen hebben gedaan en ook een hoge positie bekleden, en dan is zij alleen maar kantinejuf! 
Oudgediende
! Ze werkt ook voor een Christelijke jongeren organisatie. Koosjer? 





!
komt bezoeken. Maar wel heel jammer dat U niet veel eerder bent langsgekomen, want dan was het nog veel en veel gezelliger 
