Zat er dan maar een briefje in die bus? Anders word het toch moelijk uitzoeken hehe. Maar ok wedermaals bewezen dat criminelen niet slim zijn, altans diegene die gepakt worden.
flyingdutchy: Ook slim dat die zijn eigen naam enzo erop zette! Dat hoor je te doen als afleiding net zoals bij een parkeerplaatsongeluk, dan stap je uit en schrijft een briefje waarop staat ''ja ik schrijf u dit omdat iedereen kijkt omdat ik u auto geraakt heb, hoie!'' en dat doe je dan achter de ruitenwisser.
@ SkewtuR: dat is ook iets wat ik nooit zou doen, want je maakt iets kapot van een ander en doet er dan zo'n briefje bij. en de eigenaar kan alles zelf betalen.
flyingdutchy: daar is de all risk verzekering voor van die mensen, of je hebt ook nog zo een fonds wat ervoor opkomt als je die verzekering niet hebt! Al die keren dat ik een kras of deuk in mijn auto had op een parkeerplaats pft, het is me nog nooit gebeurd bij een ander maar ja het was dan ook ironisch bedoeld.
@ SkewtuR: wij hebben zeg maar in 1 maand 20 krassen/deuken erbij door de buren "-.-
andere buren en wij zelf hebben het zien gebeuren. maar ze komen niet meteen naar je toe om te zeggen dat ze een deuk of kras op je auto hebben gemaakt.
je moet er of zelf heen of ze komen 3 weken later nog aanzetten.
Waar gaat het heen met ons dievengilde? Klopt het dan toch dat er wat ontbreekt aan ons onderwijs? Misschien zou er een bijvak moeten komen voor professioneel stelen!
Eigenlijk zou deze dief een beloning moeten krijgen voor de besparing op belastinggeld. Zelfs de registratie van persoonlijke gegevens voor oom agent had hij al vooraf ingeleverd! Zo'n niveau van coöperatie zie je zelden. De volgende keer wel graag in drievoud
Quote SkewtuR: Zat er dan maar een briefje in die bus?
Blijkbaar wel. De bus was net voor de diefstal geleegd, dus het formulier van die dief was het enige formulier dat erin zat. Inderdaad een enorme sukkel die dief.