achja, als die stewardessen nou echt worden uitgekleed, met de bezuiningen van deze vliegmaatschappij, hebben ze binnenkort geen rokje meer om omhoog te doen. Probleem opgelost
Het kan ook positief werken inderdaad. Als de perverselingen dat zien, denken ze vast: "Oh, daar werken lekkere stewardessen! Met die maatschappij wil ik wel vliegen! " Dus ja, eigenlijk is het ook weer promotiemateriaal.
k zou anders niet met zulke stewardessen willen vliegen! .. maar da kan ook komen omda k gewoon niet op vrouwen val. zijn er ook mannen die dit hebben gedaan? dan zal k ff kijken of k een vlucht kan boeken.. moeten ze wel knap genoeg zijn
In de porno kan als ze het een beetje goed aanpakken meer geld verdiend worden dan als stewardes. En er kan ook een stap gemaakt worden naar normale films (kijk naar Sylvester Stalone) en filmsteren wonen in mooiere huizen dan luchtvaart personeel (kijk weer naar Sylvester Stalone, die had vast niet zo'n mooi huis gehad als hij piloot was geworden en hij reist ook de hele wereld af net zoals stewardessen)
Goede morgen dames en heren hier hijgt uw captain. Momenteel vliegen ze nog op kniehoogte, ik adviseer u uw riemen om te doen en rustig te blijven zitten.
hahaha wat een ophef over een paar billen, maar ja in het preutse engeland is dit een doodzonde, dus dien vliegen de laan uit (wordt hun laatste vlucht)