MOSKOU – Het Russische ministerie van volksgezondheid heeft een drastisch besluit genomen om de teruglopende populatie der mensen aldaar een halt toe te roepen. De bevolking is in dertien jaar met een kleine 150 miljoen Russen verminderd. Iedere Russische moeder die een tweede kind op de wereld zet kan op een extraatje van 250.000 roebel rekenen. Omgerekend is dit ruim 7300 euro. In Russische begrippen is dat een klein vermogen dus de mannen zullen wat meer biefstuk en eieren moeten consumeren. Na het derde levensjaar van het tweede kind wordt de som uitgekeerd en mag worden omgezet in huisvesting, scholing of pensionering van moeders.
Luna, als je het direct bij de geboorte uitkeert krijg je dat mensen een kind nemen, geld oipstrijken en het kind gauw weer weg doen (vraag niet hoe). > In Rusland zijn velen behoorlijk wanhopig wat geld betreft... Dat wil je niet promoten!
Ik vind het maar raar, ik begrijp best dat ze de bevolking willen laten groeien maar ik denk niet dat dit een juiste manier is. Je moet een kind nemen omdat je der een wil hebben, niet omdat je der een beetje geld voor krijgt.
Ja, maar je gaat je later toch wel afvragen waarom je ouders je nou genomen hebben als je te hooren krijgt dat je ouders geld kregen voor het 2de kind.
"Ben ik nou genomen omdat ze mij graag wouden hebben... Of misschien toch omdat ze geld voor me kregen?"
Als ik me niet vergis hoeven mensen in Belgie geen belasting te betalen als ze 3 of 4 kinderen hebben... Dus zo raar is dit verhaal niet. Wat ik wel raar vind is dat ze het over 150.000 miljoen russen hebben, ik dacht dat er maar 6 miljard mensen waren
Als je echt alleen voor dat geld gaat dump je het kind net zo gemakkelijk als het 3 is. Dan maakt het niet uit hoe oud het kind is....
3 jaar een kind opvoeden is veel moeite en veel geld... das een flink grotere stap dan enkel een kind krijgen. Bovendien ga je je toch hechten aan een kind als je het 3 jaar opvoed. Dat maakt het lastiger om zon kind te dumpen.
21-09-2006 16:41:18
Dulcin Erelid WMRindex: 1.014 OTindex: 453 Wnplts: Amsterdam S
Quote Stryfe: Als ik me niet vergis hoeven mensen in Belgie geen belasting te betalen als ze 3 of 4 kinderen hebben... Dus zo raar is dit verhaal niet. Wat ik wel raar vind is dat ze het over 150.000 miljoen russen hebben, ik dacht dat er maar 6 miljard mensen waren
Quote Stryfe: Als ik me niet vergis hoeven mensen in Belgie geen belasting te betalen als ze 3 of 4 kinderen hebben... Dus zo raar is dit verhaal niet. Wat ik wel raar vind is dat ze het over 150.000 miljoen russen hebben, ik dacht dat er maar 6 miljard mensen waren
Quote Renegade of Funk: Ik vind het maar raar, ik begrijp best dat ze de bevolking willen laten groeien maar ik denk niet dat dit een juiste manier is. Je moet een kind nemen omdat je der een wil hebben, niet omdat je der een beetje geld voor krijgt.
Quote: Na het derde levensjaar van het tweede kind wordt de som uitgekeerd en mag worden omgezet in huisvesting, scholing of pensionering van moeders.
Waarom niet gewoon met de geboorte Zou erg zijn als je om dat geld besluit een kindje te nemen,maar als je dat kindje dan verliest voor het drie is...
nou ik vind t zowiezo zo dom als wat om n kind te neme voor t geld,daarbij om dit te voorkomen zulle ze die regel wel ingevoerd hebben,ik vind t wel slim,wou dat ik dat hier ook kreeg bij n tweede kind die 3 jaar werd
Quote Renegade of Funk: Ja, maar je gaat je later toch wel afvragen waarom je ouders je nou genomen hebben als je te hooren krijgt dat je ouders geld kregen voor het 2de kind.
"Ben ik nou genomen omdat ze mij graag wouden hebben... Of misschien toch omdat ze geld voor me kregen?"
als je uit n gelukkig gezin komt waar de ouders hun kind goed verzorgen en liefhebben,zal hun kind nooit zoiets gaan denken,die zullen wel slimmer zijn