Zie hier de zoveelste gek die het leven niet waard is. Zijn vriendin mishandelen en een onschuldig dier de dood in martelen! Eigenlijk zou dit schadelijke, nutteloze demonische wanproduct de doodstraf moeten krijgen. Wat hebben we aan zulke criminelen? Pilletje halen bij een psychiater? Gesprekstherapie bij de één of andere 'loog'?
Hun zoontje lag boven op bed en deze "held"was ladderzat en had buiten zijn partner ook het huis kort en klein geslagen, de vriendin is doodsbang dat hij weer snel vrijkomt en claims op het kind gaat leggen
ik wil wel eens op hem wachten hoor als hij ladderzat thuis komt. kijken wie er dan kort en klein word geslagen kon nog wel eens een flinke kater worden voor deze lafbek
Jullie weten niks van die man af dus kan je ook niet zeggen of 16 maanden te kort is. Iedereen heeft wel een onofficieel strafblad van het stelen van een paperclip tot moord, en de meesten beseffen erna schuld en veranderen hun gedrag. En dan wordt er ook niks gezegd over die vrouw of ze wel zo'n fijn mens is!!!
Quote Mikepower: Jullie weten niks van die man af dus kan je ook niet zeggen of 16 maanden te kort is.
Quote Mikepower: En dan wordt er ook niks gezegd over die vrouw of ze wel zo'n fijn mens is!!!
Wat die duivel met dat onschuldige dier heeft uitgehaald is onvergeeflijk; zelfs al zou zijn vriendin een loeder zijn! De lafbek had geen enkel excuus om een volkomen weerloze vogel zo te folteren!
Quote Pyaasa-1: ok. zijn reactie isniet acceptabel.. groot gelijk, Luna, maarre waarom handelde reageerde hij zo ziek.? moet een reden zijn , neem ik aan..?
Laat me raden: Vrouw is gek op papegaai en papegaai is gehecht aan en lief voor vrouw maar moet niks van deze hufter weten en de hufter wordt jaloers, etc......
dat is vreselijk,.. dat arme papegaaitje, toen ik de titel las kreeg ik zo'n beeld in mijn hoofd van die man heel pissig die papegaai achterna rennen en dan stuk voor stuk veertje eruit trekken en dat die papegaai dan kaal in die kooi staat, maar die man is veel gemener
Quote Pyaasa-1: ok. zijn reactie isniet acceptabel.. groot gelijk, Luna, maarre waarom handelde reageerde hij zo ziek.? moet een reden zijn , neem ik aan..?
Natuurlijk, ongelukkige jeugd gehad.
02-05-2010 19:36:14
DNSE Senior lid WMRindex: 193 OTindex: 0 Wnplts: Enschede
Best raar. Als je leest wat hij heeft gedaan, dan denk je: opsluiten, die vent, en nooit meer vrijlaten! Maar dan zie je zo'n vriendelijk lachende foto van hem en dan kun je je helemaal niet voorstellen dat dat nou die boeman is. En die twee moeten het toch ook voordien samen fijn hebben gehad?
Nou die kop van hem bevalt me niks. Als hij vrijkomt is die vrouw nog niet eens begonnen met verwerken. Zulke vrouwen zijn vaak juist hartstikke lief trouwens. Oh wat word ik hier boos van. Levenslang martelen die gek.