Vogue wil geen graatmagere meisjes meer in het blad hebben
Meisjes die te dun of te jong zijn, komen vanaf juni dit jaar niet meer in de Vogue te staan. Het tijdschrift gaat alleen nog met gezonde modellen wer
lees verder bij de Volkskrant »Gerelateerde artikelen
Het zou tijd worden, deze discussie loopt al een paar jaar.
Ach, is ook niet meer nodig, met photoshop maak je de zwaarste lijven slank...

het blijft toch nog steeds een feit dat deze bladen op meerdere manieren een verkeerd schoonheidsideaal neerzetten. Er zijn veel meer mensen die een gezicht hebben wat niet aan weerszijden symetrisch is...meiden zullen nog steeds een nosejob willen en van al die andere klusjes door een chirurg laten uitvoeren. Wel goed dat er nu in elk geval minder nadruk gelegd word op het dun moeten zijn...op naar de rest.
moet je niet aan de modeontwerpers vertellen, loopt een model op de catwalk scheurt ze uit de jurk
faith in humanity: Restored!
Zouwen ze eindelijk verstandig worden in de modewereld?
@jero: Heb jij in het echt weleens iemand met zo'n geval in de rondte zien lopen?

Ik begrijp nog altijd niet hoe je kleding wilt verkopen via grieten waar vrijwel geen enkele normale vrouw zich kan identificeren.
Het showen van kleding is toch bedoeld om de koopsters een idee te geven hoe die jurk er uitziet als ie gedragen wordt door een gewone slanke vrouw?
Of zie ik dat nou zo verkeerd????
Vooruitstrevend. Normaal is iemand met een normale omvang moddervet in de ogen van een modeblad.
'Wat hoor ik toch steeds rammelen op de catwalk? Ach ja, de botten van de modellen' is jarenlang een veelgehoorde opmerking geweest tijdens modeshows.
dus nu mag maatje 32 niet meer, maar 34 wel? en dat wordt dan gefotoshopped naar 32

echt een enoooorme verbetering

Quote:
In 2006 en 2007 kwamen er twee modellen om wegens anorexia.
Die modellen sterven vanzelf uit...

Raar, dat ze daar
nu pas mee beginnen...

@Delenn: Ach, niemand die het verschil ziet tussen cupmaat 34 of 32.......
Quote
@mla:
@Delenn: Ach, niemand die het verschil ziet tussen cupmaat 34 of 32.......
Dat heeft niets met cupmaatjes te maken. Maar nu even ter zake:
Ik vind het mooi dat ze in elk geval van de graatjes afgaan. Vond er niets moois aan

Vogue bepaald zelf wat er gezond uitziet dus dit is een storm in een glas water. Dit is non nieuws wat die modebladen om de zoveel tijd de wereld in bonjouren wanneer ze weer wat slechte PR over zich heen krijgen, er veranderd nooit wat though. Ook deze keer niet.
Mensen hebben toch al de neiging hetgeen wat schaars is te waarderen. Vroeger was het lastig dik te worden = dik aantrekkelijk. Vroeger was het lastig porselein wit huidje erop na te houden = laten we de huid kleuren met iets op loodbasis en onszelf het graf in plamuren. Blonde haren aantrekkelijk = laten we as in onze haren smeren... Of laten we kinderen/babies misvormen door hoofden dan wel voeten in te binden zodat ze expres vergroeien! Of een hele bende ringen rond de nek hangen, of schoteltjes in lippen/oren te hangen, of of of -zoveel dingen-
Schaarsheid en misvorming is aantrekkelijk. Iedereen wil anders en uniek zijn, mode is gewoon een mogelijkheid om een elite te creeren en het houdt zichzelf in leven door mensen die het idee hebben dat hun eigenwaarde vast hangt aan mode.
Terug OT. Vogue zegt maar wat, en anders bedenken ze wel een andere manier om de exclusiviteit van het schoonheidsideaal in stand te houden.
Het is niet de bedoeling dat je ooit het schoonheidsideaal behaald. Want dan valt er geen geld aan je te verdienen en dan verliest mode haar waarde.
Laatste edit 07-05-2012 13:22
eerst worden de modellen gek gepraat je bent te dik vallen ze af tot ze er bij neer vallen en anorexia hebben zeggen ze kom maar weer aan die gasten weten niet wat voor een ellende ze overhoop gehaald hebben moeders en vaders die de wanhoop nabij zijn omdat dochter lief niet gezond leeft en ze er alles aan doen om ze in leven te houden met alle ruzies en ellende vandienhet zou verboden moeten worden
Ach, door alle mogelijkheden van Photoshop doet het er niet meer toe hoe een model er echt uit ziet.
Ze wordt gewoon aan alle kanten "bijgeschaafd".
Mamsie: Ik vind dat je helemaal gelijk hebt. En ik vind het ook een goeie beslissing van Vogue, maar ik betwijfel of er ooit een modeontwerper een modeshow zal houden met normale maten 38/40 op de catwalk.
Ik snap niet waarom ongezond dunne meisjes een schoonheidsideaal zijn. Wie zit daarop te wachten? Sexy of aantrekkelijk is het in ieder geval niet. Ik zou in ieder geval zo'n eng mager meisje niet als vriendin willen hebben.
ik vind mager hot, no jokes

Valt me enorm mee dat er over een tijdsbestek van 2 jaar maar 2 dooien zijn gevallen in dat wereldje!
Quote
@Lennie:
maar ik betwijfel of er ooit een modeontwerper een modeshow zal houden met normale maten 38/40 op de catwalk.
Zijn die catwalks daar wel op berekend? Stel je voor dat ze erdoor zakken...

Dus geen wandelende skeletten meer

. Het zou tijd worden.
nou ik zie ook liever een gezonde normale model dan een anorexia geval.
Het gaat helemaal niet om die skeletten. Het gaat om de vodden die eromheen hangen

Sh#t de f¥€k: dus de modellen tot op heden zijn jonger dan 16?!
@yilopy: soms wel, blijkbaar.
Als ze nou eens duidelijke eisen stellen. (een minimaal bmi dat die modellen moeten hebben ofzo) en de minimun catwalkleeftijd 18 maken?
voor hoe lang

Om hier te kunnen reageren moet je lid zijn.
Meld je
nu aan.
Login via: