De Duitse politie is op zoek naar 300.000 liter bier. In de dagen voor de finale van het WK voetbal sloegen dieven toe bij een opslagruimte in Krefeld.
Om een dergelijke hoeveelheid bier te vervoeren, zijn volgens de politie tien vrachtwagens nodig. De diefstal werd maandag ontdekt.
Getuigen hadden zich bij de politie gemeld met het verhaal dat ze een verdacht transport hadden gezien, op weg naar Duisburg. Ook waren er op het terrein van de opslagruimte verdachte bewegingen gezien.
De politie heeft de hulp ingeroepen van het publiek. De vraag luidt: "Wie is een enorme hoeveelheid bier opgevallen?"
Of de bierdiefstal iets te maken heeft met de WK-finale Duitsland-Argentinië van zondag, gewonnen door de Duitsers, laat de politie voorlopig in het midden.

Erelid



. Het officiële commentaar van het Vaticaan luidt: Wij hebben geen commentaar. De audiëntie van komende vrijdag gaat niet door omdat de Paus doorgezakt is na het drinken van (te) veel bier. burp
als je iets doet, moet je het goed doen 

