hr
jaargang -24 - laatste artikel 19-4 08:00 - 76013 artikelen -

Home
Forum
Lid worden

Leden
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Login onthouden

Login via:
Wachtwoord vergeten.

Het Forum

· [MED] Mededelingen
· [SUG] Suggesties
· [M&S] Moppen/Spelletjes
· [CUL] Kunst & Cultuur
· [OFT] Offtopic
· [G&C] Games & Computers
· [WMO] Wat me is overkomen
· [VDS] Vragen des levens
· [POL] Politiek
· [CON] Consumenten forum


moppen en spelletjes - moppen en spelletjes - moppen en spelletjes


1 2 3 4 .... 410 411 412 [413] 414 415 416 485 486 487 488

king of the hill 2

18-04-13 15:01:39
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Grouse kan wel een douche gebruiken, en wast zich daarom met water dat hij getapt heeft in Enschede. Opeens worden echter zijn veren groen. Grouse gaat naar een veersalon (haarsalon voor vogels) om zijn veren weer mooi donker te kleuren.

My hill

18-04-13 15:31:21
nietmeer
Geheel opgeknapt en glanzend komt Grouse terug van de verensalon. Verblindend zelfs.
Dat is te veel voor de lichtgevoelige chips van T-S. Bij de laatste vernieuwing van zijn omhulsel is het Gizmo-instituut vergeten om zonwerende glaasjes (een zonnebril) aan te meten.
Snel gaat T-S een update halen.

Ondertussen:

My Hill

20-04-13 07:13:26
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Door een fout van de belastingdienst krijgt Grouse 1 miljoen blauwe enveloppen. Hij wordt bedolven onder de aanslagenk, en denkende dat hij echt zoveel belasting moet betalen valt hij flauw. T-S vindt Grouse onder de enorme stapel brieven, en sleept hem met moeite de heuvel af.

My hill

21-04-13 21:22:04
nietmeer
Dan leest T-S dat hij een vermogen heeft gewonnen. Een notaris heeft hem dat via smoelenboek meegedeeld. T-S moet alleen nog even een bedragje overmaken voor administratiekosten.
Snel gaat T-S dat regelen.
Grouse strijkt zijn veren glad en beklimt de heuvel.

My Hill

21-04-13 21:36:48
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
dan komt er een prachtige pauw pronken met zijn fraaie veren.. Grouse met zijn grouwe pakkie wordt er verlegen van, schaamt zich, en kiest gauw het hazenpad

allone speelt haar fluit, terwijl ze samen met de pauw danst, op

my hill

22-04-13 06:12:18
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Gelukkig heeft T-S op tijd door dat de notaris een oplichter is, voordat hij teveel geld overmaakt naar deze bedrieger. De man wordt gearresteerd.

T-S hoort dat het koningslied is teruggetrokken. Dat vindt hij toch wel een beetje jammer. Om te zorgen dat het toch nog voor een koning gezongen wordt, besluit hij het bij de heuvel te gaan zingen zodat de huidige heuvelkoning het kan horen, ook al is dat momenteel een dame.

Helaas; het kromme taalgebruik en de niet lopende zinnen van het lied maken de hillspirit razend. Zodra T-S de eerste zinnen gezongen heeft, begint de heuvel wild te schudden. Allone valt eraf. T-S stopt maar snel met zingen om de heuvel niet nog kwader te maken, en loopt voorzichtig naar boven.

My hill

22-04-13 08:37:44
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
Na het schandaal rond vleesverwerker Willy Selten over bedorven vlees dat gewoon verkocht werd.. besluit TS vegetariër te worden.
Omdat hij daar geen ervaring mee heeft, besluit hij een cursus "Gezond Vegetarisch" te gaan volgen..
En daar heeft hij het erg druk mee,
dus :jeej allone bezit de heuvel

my hill

22-04-13 12:38:10
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Allone wordt uitgenodigd om het koningsmenu, gemaakt naar aanleiding van een menukaart uit 1887, te komen voorproeven. Helaas heeft de kok niet begrepen dat, hoewel de kaart 126 jaar oud is, je natuurlijk gewoon moderen ingrediënten moet gebruiken. Hij heeft dus 126 jaar oud vlees en groente gebruikt voor het menu. Na 1 hap krijgt Allone al last van voedselvergiftiging. Ze moet naar het ziekenhuis.

T-S weet nu alles van vegetarisme, en kan weer terug naar de heuvel.

My hill

23-04-13 15:00:20
nietmeer
T-S zit de hele dag met zijn tablet-/iPad te spelen.
Omstanders maken zich langzaamaan wat ongerust. Dit kan niet goed zijn voor een opgroeiende robot. :nee
Gelukkig komt er hulp en T-S komt onder de hoede te staan van een goede therapeut die hem van zijn tablet-/iPadverslaving afhelpt.
Daarvoor moet hij wel opgenomen worden.
Grouse past wel op de heuvel. :ja De therapeut is tenslotte zijn broer.

My Hill

23-04-13 15:04:22
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
Quote:
De therapeut is tenslotte zijn broer.
is dat zo?? :P

nieuwsgierig hoe het met TS gaat, wil Grouse hem bezoeken.. maar helaas.. hij blijft in de lift vastzitten.

..en de minuten gaan voorbij..
... en de uren gaan voorbij...

niemand mist hem..

ook allone niet, de op de heuvel zit, om van haar laatste avontuur bij te komen

my hill

24-04-13 11:58:35
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S is van zijn verslaving af. De therapeut wilde tijd rekken, maar breidde er snel een einde aan toen bleek dat Grouse vermist wordt.

T-S gaat terug naar de heuvel, maar die blijkt weg te zijn. Allone is er nog wel. Ze zegt dat de heuvel verplaatst is. Blijkbaar was er in de omgeving een psychiatrische instelling, en de politie vreesde dat de patiënten op de heuvel zouden gaan zitten. Waar de heuvel nu is weet ze niet. T-S en Allone gaan elk een andere kant op om de heuvel te zoeken. T-S vindt hem als eerste. (en ja, het is de echte heuvel)

My hill

24-04-13 12:02:04
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
als robot heeft TS jaren gewacht op de 'high-tech' wc.. en nu issie er eindelijk, inclusief bluetooth, een SD-kaartlezer, een soort ambilight en een afstandsbediening met aanraakscherm...
TS is niet meer van de wc af te krijgen, uuuuuren brengt hij daar door.

(na lang zoeken, weer) my hill

24-04-13 13:36:11
nietmeer
Grouse is weer terecht. De lift is weer gemaakt. Met zijn auto gaat Grouse naar de heuvel om allone uit te nodigen voor een ritje.
Maar onderweg misdraagt ze zich zo erg dat Grouse genoodzaakt is haar er op de A2 / A12 uit te zetten.
Grouse gaat alleen terug naar de heuvel.

My Hill

24-04-13 13:53:05
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
gelukkig wordt ze door een paar vriendelijke agenten gered, die toevallig op de A1 reden, en die brengen haar terug naar de heuvel,
alwaar ze Grouse inrekenen voor het "in gevaar brengen van onschuldige burgers"

my hill

24-04-13 14:10:18
nietmeer
De agenten hebben alle begrip voor Grouse. Allone zat de hele tijd te zeuren over de heuvel en dat die eigenlijk aan haar toebehoorde. Iedereen weet echter dat Grouse oudere rechten heeft.
Het zal wel komen omdat allone te vaak alleen is.
Grouse strijkt de vleugeltoppen over zijn hart en besluit een cadeautje voor allone te gaan halen.
Met een enorme doos wolknotten en een paar breinaalden keert Grouse terug naar de heuvel.
Allone gaat nu gezelschap breien.
Gezellig voor de aanspraak. :ja

Grouse neemt zijn rechtmatig bezit weer over en zwaait allone uit. :w

My Hill

24-04-13 14:24:08
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
hihi "gezelschap breien", wat een uitspraak.

NRC-Next is op zoek naar iemand die colums voor ze wil schrijven, en ze vragen Grouse of hij dat niet zou kunnen doen. Aangezien het goed verdient, lijkt het hem wel wat, en hij gaat naar huis om zijn eerste stukje te typen.

allone besluit dat je beter buiten breit dan binnen..

my hill

24-04-13 15:13:10
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Helaas prikt Allone zich aan de breinaald, en moet een pleister gaan halen.

T-S is van het toilet geschopt door een woedende menigte die vond dat hij het toilet veel te lang bezet hield. Hij keert terug naar de heuvel.

My hill

24-04-13 15:47:11
nietmeer
Helaas was het zo dat NRC een taalvirtuoos zocht. Iemand die scherpe stukjes kan schrijven met een vriendelijke ondertoon.
Een zekere humoristische inslag was bij de aanslag van de toetsen ook zeer welkom.
Helaas beschikt Grouse niet over deze kwaliteiten. :nee
Enkel eenvoudige woorden die slechts een gedeelte van het rapaille matig weten te boeien vloeien soms uit zijn pen.
Diepgaande hersenspinsels daarentegen maken geen deel uit van zijn beperkte repertoire.
Grouse werd geadviseerd om bij Pownews te gaan werken daar zijn stijl zeker een aansluiting zou vinden bij de huisgewoontes van deze nieuwsberichtendienst.
Daarnaast moest de nieuwe functionaris beschikken over de talenten om voor aangename bladvulling te zorgen, zodat abonnees en overige lezers niet tegen al te veel witregels aan zouden moeten kijken in hun dagelijkse courant.
Gedesillusioneerd begeeft Grouse zich dan ook naar de heuvel om aldaar na te gaan denken over zijn verdere loopbaanontwikkeling.
Er is echter een kleine sta-in-de-weg: T-S zit pontificaal op de heuvel en laat geen gelegenheid voorbij gaan om indringers en ander gespuis te weren met een grote diversiteit aan legale - en soms ook minder legale - middelen.
Grouse besluit daarop de vacaturemelding aan T-S te laten zien. Misschien kan T-S zich kwalificeren voor deze betrekking. Grouse deelt hem mee dat T-S naar alle waarschijnlijkheid een goede kans maakt.
T-S ziet hier wel wat in gaat gaat naar de redactie van het NRC om zich daar van zijn beste kant te laten zien.
Hij neemt enige geschriften uit een jong verleden met zich mee om de employees aldaar te overtuigen van zijn kunnen.
Tot ziens T-S :w

Grouse denkt na op de top van de heuvel. Ongestoord.

My Hill

24-04-13 15:53:01
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
dat 'ongestoord' was een wens, die helaas niet waarheid wordt.. want koe Els van de Tostifabriek next door, slaakt zulke hartverscheurende kreten, ~omdat ze na vijf maanden gescheiden werd van haar kalf~, dat horen en zien vergaat.. Grouse kan het dan ook niet langer aanhoren en gaat op de vlucht.

allone was wijs, en neemt een hele EHBO kit mee, inclusief oordopjes

my hill

24-04-13 16:01:16
nietmeer
Gewapend met een stilte-emulator die gebruik maakt van complementaire geluidsgolven gaat Grouse terug naar de heuvel. Even allone terug naar haar breiwerk sturen (want dat is ze vergeten) en de hele heuvel is weer voor Grouse.
Lekker rustig.

My Hill

25-04-13 07:12:03
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S schrijft een proefartikel voor NRC, en doet zijn best om zo humoristisch, ontroerend en boeiend over te komen. Teveel zijn best zelfs; het stuk is te goed. De directie van NRC kan maar niet stoppen met lachen om de humor en huilen van ontroering wanneer ze het artikel leest, en kan ook niet stoppen het te lezen. Het boeit teveel. Dat is nou ook weer niet de bedoeling dus T-S kan de baan niet krijgen.

Maar hij heeft zijn werk mogelijk niet voor niks gedaan. Hij neemt het artikel mee naar de heuvel en geeft het aan Grouse. Nu wordt Grouse aangegrepen door het artikel. Lachend en huilend, en zonder zijn blik ook maar 1 keer van het artikel af te wenden, loopt hij voorzichtig de heuvel af. Dit moet hij gewoon blijven lezen.

My hill

29-04-13 11:49:36
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
zit, na 4 dagen, TS nog steeds op de heuvel?
nee, want heeft heeft het leukste bijbaantje ter wereld gekregen: hij mag een half jaar lang glijbanen gaan testen.

veel plezier :w

my hill

29-04-13 17:57:42
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Morgen is het zover; dan maakt onze koningin plaats voor een koning. T-S is voor die gelegenheid weer even naar Nederland gekomen.

En omdat men bij KOTH ook wel iets wil doen in het kader van dit heugelijke moment, overtuigd T-S Allone om de heuvel aan hem te geven. Dan maakt in dit spel de koningin ook plaats voor een koning.

My hill

14-05-13 13:37:45
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.965
maar ja.. omdat TS na 30 april weer terug is gaan om banen te testen, ligt de heuvel er verlaten bij..

verlaten?
nee, niet echt:
allone heeft zich op een heel stil en rustig plekje verstopt, en zit daar al twee weken te mediteren..

ssst, tegen niemand zeggen :P

my hill

14-05-13 15:08:30
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Helaas; een roddelbladjournalist pikt het nieuwtje op en verspreid het overal waar hij kan. Meteen komen honderden mensen kijken of het waar is. Allone's rust is voorbij en ze vertrekt om elders verder te mediteren.

T-S is klaar met testen en neemt de heuvel weer in.

My hill

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren!

1 2 3 4 .... 410 411 412 [413] 414 415 416 485 486 487 488

WMRphp ver. 7.1 secs - Smalle versie - terug naar boven