hr
jaargang -24 - laatste artikel 19-4 08:00 - 76013 artikelen -

Home
Forum
Lid worden

Leden
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Login onthouden

Login via:
Wachtwoord vergeten.

Het Forum

· [MED] Mededelingen
· [SUG] Suggesties
· [M&S] Moppen/Spelletjes
· [CUL] Kunst & Cultuur
· [OFT] Offtopic
· [G&C] Games & Computers
· [WMO] Wat me is overkomen
· [VDS] Vragen des levens
· [POL] Politiek
· [CON] Consumenten forum


moppen en spelletjes - moppen en spelletjes - moppen en spelletjes


1 2 3 4 .... 420 421 422 [423] 424 425 426 485 486 487 488

king of the hill 2

14-10-13 18:20:48
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
Na uitgebreid tafelen bij @Tom-Servo: , @Emmo: is géén vegetariër en heeft ook geen enkel bezwaar tegen een goeie Chinees, komt @Emmo: bij de heuvel aan.
Hij roept: "Hallo, is daar iemand?". Edoch, geen antwoord. @allone: heeft het op een lopen gezet vanwege de overheerlijke geuren van vlees en Chinees van het restaurant van @Tom-Servo:

my hill

14-10-13 18:42:35
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
dat lijkt me een contradictie, want wie zet het nou op een lopen voor overheerlijke geuren?
het is duidelijk dat Emmo te veel gedronken heeft en niet meer logisch kan nadenken.
hij gaat dus maar naar huis, om zijn roes uit te slapen

my hill

14-10-13 18:57:03
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
Contradictie, m'n.... eh,.... neus :D
Wat de één prettig vindt kan voor de ander een onoverkomelijk bezwaar zijn. @allone: heeft tevoor aangegeven vegetariër en geen liefhebber te zijn van Chinees eten.
Voor @Emmo: , echter, is dat overheerlijk.

@Emmo: , terecht verontwaardigd als hij is, komt met z'n halfdronken kop terug bij de heuvel. Dit vergt echter teveel van zijn krachten en hij kotst de hele heuvel onder.

Dit wordt @allone: nu toch echt te gortig en verdwijnt om schone kleren aan te trekken. Bovendien heeft ze behoefte gekregen aan frisse lucht.

14-10-13 19:05:55
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
gelukkig is er genoeg frisse lucht op de heuvel, en gelukkig is Emmo met zijn halfdronken kop vergeten de heuvel te claimen,
en dat ik geen vlees eet, wil niet zeggen dat ik een gebraden geurtje niet lekker vind :D

met schone kleren aan :jeej
nog steeds my hill,

Laatste edit 14-10-2013 19:06

14-10-13 20:38:56
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
Claimen, pah, beginnen we hier ook al ambtenaartje te spelen :r ( ;) )

@Emmo: trekt een laken over z'n kop en gaat spookje spelen. In het tweeduister ziet het eruit of één van de witte wieven bezig is.
@allone: schrikt zich een ongeluk en voordat ze zich heeft kunnen herstellen rolt ze de heuvel af.

Speciaal voor @allone: my hill :ja :D

Laatste edit 14-10-2013 20:39

14-10-13 22:06:51
nietmeer
Grouse heeft net naar Ghostbusters gekeken en heeft voldoende inspiratie gekregen om dat in de praktijk te gaan brengen.
Hoe moeilijk kan het zijn?
Gewapend met omgebouwde stofzuiger gaat hij naar de heuvel alwaar hij @Emmo met een laken over zijn kop aantreft.
Dat treft.
De opgevoerde stofzuiger maakt zo'n kabaal dar @Emmo er horendol van wordt.
Met zijn handen over zijn oren snelt hij de heuvel af.
Missie volbracht.

My Hill

14-10-13 22:47:12
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
Helaas voor @Grouse: is de stofzuiger net even te goed omgebouwd. @Grouse: verliest de controle over het apparaat en wordt via de zuigmond opgezogen. @Emmo: Hoeft hem alleen maar naar vuilstort te brengen.

my hill

14-10-13 23:36:52
nietmeer
Grouse schudt het stof uit zijn veren en gaat weer terug nar de heuvel. Daar zit @Emmo nietsvermoedend de krant te lezen en stuit op een artikel waarin e ambtenarij wordt besproken.
@Emmo, die zich absoluut geen ambtenaar voelt, windt zich zo op over de verregaande bureaucratie dat hij spontaan hartkloppingen krijgt als hij leest dat de gemiddelde ambtenaar maar liefst drie formulieren per printercartridge in moet vullen.
Woedend over zoveel verspilling gaat hij een actiegroep oprichten om dergelijke misstanden aan de kaak te stellen.
Dat kan natuurlijk niet als je alleen op de heuvel zit.
Hij pakt daarom zijn boeltje en gaat naar het Malieveld om daar een demonstratie op poten te zetten.

Ondertussen past Grouse op de heuvel.

My Hill

15-10-13 00:16:15
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
@Emmo: heeft inmiddels de ambtenarij aangepast zodanig dat ze nu drie cartridges nodig hebben om één formulier af te drukken.
Dit heeft tot gevolg dat er een hele stapel papier geproduceerd wordt in het plaatselijke gemeentehuis.
Al dat papier kan uiteraard gelijk weer naar de oud papierbak. En als je de weg weet is er met oud papier best nog een zakcentje te verdienen, als je er maar genoeg van hebt.
@Emmo: komt met een vrachtwagen oude formulieren bij de heuvel, en vraagt @Grouse: om even te helpen. "Welzeker", @Grouse: is de beroerdste niet. @Emmo: wel, en op het moment dat ze gas geven om de vrachtauto naar de handelaar te rijden springt @Emmo: uit de auto, zodat @Grouse: door moet rijden naar de handelaar in oud papier.
@Emmo: past zolang op de heuvel (A)

my hill

15-10-13 08:59:22
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
na een heerlijk frisse nacht op de heuvel, wil Emmo de eerste nieuwsberichten lezen, en daar ziet hij dat "olifanten het menselijke wijsgebaar begrijpen".
dat intrigeert hem, en hij stapt in de trein naar dierenpark Emmen, om daar met de olifanten te experimenteren

afbeelding

my hill

Laatste edit 15-10-2013 09:00

15-10-13 09:14:08
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S verkoopt het restaurant met veel winst aan een Chinese zakenman. Ook krijgt hij van de zakenman nog een gloednieuwe bureaustoel als bedankje.

T-S zet de stoel op de heuvel neer en Allone gaat er maar wat graag op zitten; zo'n stoel zit beter dan de harde grond. Maar dan ontploft de stoel opeens en wordt Allone van de heuvel geslingerd. Ze beland verderop in een boom.

My hill

15-10-13 09:18:53
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
en zoals we weten.. hoge bomen vangen veel wind.. en allone dus ook ze wordt uit de boom geblazen en valt -gelukkig- op TS, die haar netjes opvangt en naar de eerste hulp brengt.
gelukkig valt het mee, en komt allone er met een paar blauwe plekken van af..
TS brengt allone terug naar de heuvel, en laat haar daar op lekkere zachte dekens en kussens zitten, terwijl hij de ontplofte rommel bij elkaar zoekt en wegbrengt, en gaat kijken of hij de chinees verantwoordelijk kan stellen

my hill

15-10-13 10:42:19
Roxichu
Erelid


WMRindex: 794
OTindex: 6.983
Allone heeft al een tijdje uitgerust tussen de kussens, en heeft nu zin in wat actie!
Ze neemt een stapel kussens mee en gaat op zoek naar mensen die zin hebben in een kussengevecht.
Rox is zo lief om de heuvel te bewaken 8)

My Hill.

15-10-13 10:45:57
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
hihi, om geinteresseerd te zijn in kussengevechten moet je toch wel 30 jaar jonger zijn dan allone is..
ze geeft de kussens aan Rox, zodat ze daarmee haar collega's op kantoor kan amuseren :P

my hill

15-10-13 10:49:34
Roxichu
Erelid


WMRindex: 794
OTindex: 6.983
Terwijl Rox de collega's aan het amuseren was kwam de grote baas langs. Oei! 8O
Rox zei dat het allemaal Allone's idee was.
De grote baas besloot een hartig woordje met Allone te gaan spreken... My Hill.
Laatste edit 15-10-2013 10:49

15-10-13 11:01:40
nietmeer
Maar toen kwam de baas van @Roxichu terug om haar weer aan het werk te zetten.
Een beetje in de baas zijn tijd een heuvel bestormen? Mooi niet.
Grouse offert zich op om op de heuvel te passen (a)

My Hill

15-10-13 11:03:46
Roxichu
Erelid


WMRindex: 794
OTindex: 6.983
Hoera~ :jeej door al het harde werken is Rox gepromoveerd. Ze heeft nu de functie 'Heuvelbewaker' 8)
Rox bedankt Grouse voor het oppassen, en zonder enige moeite staat Grouse de heuvel af.

My Hill


15-10-13 11:05:29
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
maar dat stuit op moeilijkheden met de ambenarij: Grouse' offerte moet in drievoud ingediend worden, met daarbij nog vele verklarende details.
dit gaat nog een paar maanden duren 8)

en Rox is zo blij met haar promotie, dat ze dat eerst samen met haar collega's moet vieren .. natuurlijk!! :jeej

my hill

Laatste edit 15-10-2013 11:06

15-10-13 11:16:47
nietmeer
Grouse vindt wel wat wegen om de ambtenarij te dwarsbomen.
Dat is met de belasting tot nu toe ook altijd gelukt. (a)
Met een voor de pennenlikkers onbekend formulier dient hij het verzoek in om voortaan met rust te worden gelaten.
Daar zijn die ambtenaren nog wel een poosje zoet mee.
Ondertussen kan Grouse gewoon naar de heuvel om @allone eraf te duwen.

My Hill

15-10-13 11:19:24
Roxichu
Erelid


WMRindex: 794
OTindex: 6.983
Tja, eenmaal uitgefeest moet er weer gewerkt worden. En als Heuvelbewaker is het verplicht om alle andere mensen van de heuvel te laten arresteren. Rox' collega's nemen Grouse mee, die mag een paar weken de nor in.
Sorry Grouse :w

My Hill

15-10-13 11:20:06
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
Quote @allone:
hihi, om geinteresseerd te zijn in kussengevechten moet je toch wel 30 jaar jonger zijn dan allone is..
Een mens is zo oud als hij/zij zich voelt... :D

@Emmo: heeft op die manier het voorkomen van een jonge god.

Klikken wordt niet geapprecieerd, en @Roxichu: wordt in de hoek gezet. Eigenlijk is het overbodig te vermelden dat die hoek zich niet op de heuvel bevindt. @Emmo: houdt zolang een oogje in het zeil.

my hill

15-10-13 11:22:59
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
ja, om een oogje in het zeil te houden, heb je natuurlijk een echte zeebonk nodig.
maar ja, zoveel zeilen zijn er niet op de heuvel, die niet voor droogzeilen geschikt is
dus gaat Emmo richting haven..
my hill

15-10-13 11:48:36
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S kan de Chinees niet meer vinden; ze lijken ook allemaal zo op elkaar. Hij gaat terug naar de heuvel.

Onderaan de heuvel gaat T-S uien zitten znijden, en de geur drijft de heuvel op. Allone's ogen gaan ervan tranen. Vervolgens begint T-S ook nog smartlappen te zingen. Allone moet al snel zo huilen dat ze door een stroom van haar eigen tranen van de heuvel gespoeld wordt.

My hill

15-10-13 11:58:23
allone
Oudgediende


WMRindex: 52.654
OTindex: 94.973
zoveel verdriet is niet goed voor een mens, dus allone zoekt gauw weer iets om om te lachen
TS vraagt zich af waar dat geluid vandaan komt en gaat er naar op zoek
terwijl, met een omtrekkende beweging en in alle stilte, allone weer de heuvel opgaat..

my hill

15-10-13 15:01:04
Emmo
Stamgast


WMRindex: 68.881
OTindex: 28.633
De link komt niet overeen met de veronderstelde leeftijd van @allone: . Dat @Tom-Servo: hier in tuint doet vermoeden dat er iets anders aan de hand is. Vermoedelijk is @Tom-Servo: nog niet uit de luiers, waardoor hij bovenmatig geïnteresseerd is in uitingen van jonge minderjarigen.
@Emmo: daarentegen heeft met dat kleine grut niets van doen. Hij heroverd de heuvel op een meer volwassen wijze.
Van een toevallig aantal aanwezige bomen bouwt @Emmo: een afbeelding, en bekogeld @allone: met kokosnoten. Na het eerste stelletje laag overvliegend exemplaren neemt @allone: de benen.

my hill

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren!

1 2 3 4 .... 420 421 422 [423] 424 425 426 485 486 487 488

WMRphp ver. 7.1 secs - Smalle versie - terug naar boven