hr
jaargang -24 - laatste artikel 28-4 18:00 - 76041 artikelen -

Home
Forum
Lid worden

Leden
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Login onthouden

Login via:
Wachtwoord vergeten.

Het Forum

· [MED] Mededelingen
· [SUG] Suggesties
· [M&S] Moppen/Spelletjes
· [CUL] Kunst & Cultuur
· [OFT] Offtopic
· [G&C] Games & Computers
· [WMO] Wat me is overkomen
· [VDS] Vragen des levens
· [POL] Politiek
· [CON] Consumenten forum


moppen en spelletjes - moppen en spelletjes - moppen en spelletjes


1 2 3 4 .... 104 105 106 [107] 108 109 110 485 486 487 488

king of the hill 2

18-11-10 12:00:49
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Glaasje krijgt dit te horen, maar T-S niet. T-S gaat dus vrolijk op zoek naar die vriend. Glaasje rent achter T-S aan, en verteld hem dat het Chuck Norris is. T-S is echter niet bang, Chuck Norris is ook een goede kennis van hem. Die zal T-S niks doen.

Zoals verwacht vind Chuck Norris T-S eerst. T-S brengt hem naar de heuvel. Chuck Norris en Neoc gaan samen wat drinken in de kroeg.

My hill

18-11-10 15:32:58
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
opeens voelt T-S jeuk maar dat is raar want robots horen niks te voelen. en opeens ziet hij het. er it een nanobot in hem maar het is al te laat, de nanobot bestuurt T-S al en loopt de heuvel. neoc loopt erop (a)

My hill

18-11-10 18:11:09
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Onderaan de heuvel verlaat de nanobot weer; zijn enige opdracht was T-S de heuvel af te sturen. T-S vernietigd de nanobot snel.

Dan komt Chuck Norris weer aangelopen, met in zijn hand een rekening. Kwaad roept hij naar Neoc "waarom liep je zomaar weg? Jij zou vandaag toch betalen?". Neoc ontkent dit, waarop Chuck Norris hem een hardhandig lesje leert. Neoc moet naar de intensive care.

My hill

18-11-10 18:47:20
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
Neoc gebruikt zijn healing spell want hij is een dark angel dus dat soort dingen kan hij (ook vliegen8))
dus neoc vliegt naar de heuvel terug pakt T-S op en vliegt de oceaan over en daar T-S neerzet
daarna gebruikt neoc een telepotation spell om weer snel terug te komen (en omdat robots vervoeren erg zwaar werk is:ja)

My hill

18-11-10 20:22:22
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S huurt een roeibootje, en roeit terug naar de heuvel. Gelukkig staat er een zeestroming die kant op, dus is hij snel weer bij de heuvel.

T-S krabbelt bij de heuvel iets op een papiertje, en gooit dat naar neoc. Op het papiertje staat maar 1 woord "Coen". Verbaasd roept Neoc naar T-S "Coen? Wat heeft dat te..." Hij kan zijn zin niet afmaken, want plotseling verdwijnt hij in het niets.

T-S loopt glimlachend de heuvel op. Zijn plannetje heeft gewerkt; als een dark angel zijn eigen naam achterstevoren zegt, verdwijnt hij naar een andere dimensie.

My hill

18-11-10 21:14:29
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
maar helaas duurt het niet lang voor dat Neoc weer terug is wanted hij is een speciale dark angel dus hij kan tussen dimensies heen reisen

Neoc ziet T-S op de heuvel zitten en begint te denken en dan schiet er wat te binnen!

Neoc begint een summoning seal te maken

Still your hill :(

18-11-10 21:16:36
nietmeer
Het is weer draakjestijd :P.

Vàilan vliegt over de Hill en dropt een cadeautje in de schoorsteen van Tom-Servo's hut.
Tom-Servo maakt het cadeau open en wordt door een onzichtbaar, maar superstevig koord vastgebonden. Terwijl hij daar hulpeloos heen en weer rolt, neemt Vàilan de hill over.

Grrrrrrrr (6)
My Hill!

18-11-10 21:43:59
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
na iets meer dan 20 minuten is Neoc zijn summoning klaar en hij roept op

The Giant King of Darkness die Vailan en T-S beide naar een Dark Oblivian stuurt

My hill(6)

19-11-10 06:06:28
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S kan zich echter losmaken van het koord, en gebruikt dat als lasso om de Giant King of Darkness laat struikelen. Vailan ontsnapt ook, en steekt het achterwerk van de King in brand. Deze vlucht weg naar het dichtstbijzijnde meer.

T-S keert terug naar zijn satelliet, naar een plek waar hij al heel lang niet is geweest; de bioscoopzaal. Hier vind hij, in een goed afgesloten kluis, de ultra-slechte films waar hij, Mike en Crow jarenlang gedwongen naar moesten kijken. T-S neemt alle films mee naar een speciaal filmlaboratoirum, en begint ze te mengen tot de ergste, slechtste, meest gruwelijke film ooit gemaakt; het grootste krocht uit de geschiedenis van de cinema (6)

Met deze film keert T-S terug naar de heuvel. Hij pakt een 3D projector, en projecteerd de film overal rond Neoc. Waar Neoc ook kijkt, hij ziet de slechte film. En Neoc kent niet het middel om dit soort films te weerstaan; bijdehante opmerkingen maken over wat je ziet. Hij begint langzaam door te draaien en stort in; het gedwongen moeten zien van deze film is zelfs voor een dark angel de ergste marteling ooit. T-S kan Neoc gemakkelijk van de heuvel duwen nu die zo verzwakt is.

My hill

19-11-10 08:40:24
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
8)na een tijdje is Neoc ver genoeg van de 3D projector vandaan en heeft hij er dus geen last meer van
hij schiet een grote vuurbal op de projector en de films die erin zitten af die volledig in as vergaat

dan komen de dorpelingen van het nabije dorp met veel gejuig naar Neoc toe om hem te bedanken van het verniegen van het kwaad

de dorpelingen tillen Neoc op en met veel gejuich stormen ze over de heuvel waardoor T-S mee wordt gesleurd maar Neoc daar wordt neergezet:ja

My hill8)

19-11-10 14:15:12
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Nadat de dorpelingen weg zijn, begint het te regenen. Neoc wordt drijfnat. Wanneer de zon weer schijnt, sprijdt hij zijn vleugels om ze te laten drogen. Net op dat moment steekt echter een zware windvlaag op en Neoc wordt van de heuvel geblazen. T-S loopt weer naar boven.

My hill

19-11-10 14:36:09
WMR-kok
Oudgediende


WMRindex: 5.850
OTindex: 106.950
S
*Maakt pangsits klaar en zet een schaal daarvan op tafel weg op de heuvel.
En loopt weer weg.

Tom-Servo staat daar vreemd naar te kijken want hij eet geen voedsel voor mensen.
Hij komt op het idee om ze te gaan uitdelen in het nabije dorp.
Zodra Tom-Servo uit het zicht is loop ik de heuvel op en neemt hem in beslag.* :P

My Hill. :D

19-11-10 14:43:22
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
WMR-kok ziet hoe blij de mensen zijn met zijn pangsits, en gaat de heuvel af om nog meer voor ze te maken. T-S is klaar met uitdelen en loopt de heuvel weer op.

My hill

19-11-10 14:53:19
WMR-kok
Oudgediende


WMRindex: 5.850
OTindex: 106.950
S
*8 * Ik loop voorzichtig de heuvel af en gaat aan de slag om nieuwe pangsits te maken. :P
Maaaaar in de tussentijd laat ik een zeer grote oven over de heuvel zakken om het beslag te laten rijzen en garen. :P
Tom-servo komt hierdoor helemaal vast te zitten in de reusachtige Hill-cake.
Zodra de cake gaar is verwijder ik de grote oven.* :P

*Loopt naar de dorpelingen toe om de pangsits uit te delen.* :P

19-11-10 15:05:37
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
Neoc belt naar de schroot hoop en vraagt naar het beste ijzer afval dat ze hebben en koopt er ook een 2de hands hengel bij

terug bij de heuvel bind hij het schroot aan de hengel vast en verlicht het met dark magic

"tijd om te vissen" T-S ziet het vliegende schroot en ruikt de lekkere laag roest die erop zit daardoor gaat hij meteen op automatische piloot achtrer het schroot aan.
Neoc schiet het schroot de ruimte in waar het met 10000 lightjaar snel gaat T-S probeert er zo snel mogelijk achterna te gaan.(a)

My hill:ja

19-11-10 15:31:22
WMR-kok
Oudgediende


WMRindex: 5.850
OTindex: 106.950
S
8) *Zegt tegen de dorpelingen dat er een reusachtige cake op de heuvel staat.
:) Alle dorpelingen hebben wel trek gekregen en nemen messen mee om de cake te snijden. :P

neoc ziet de menigte naderen en verschrikt zich en slaat op de vlucht, bang omdat ze misschien hem wel op willen eten.*

*Loopt de leeggegeten en verlaten heuvel op en neemt hem in beslag.* :P

:D My Hill. :jeej

19-11-10 15:41:07
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
ziet dat de dorpelingen niet achter hem aan zitten loopt terug en zegt tegen WMR-kok dat er op pluto een weeshuis is onder goed eten.
wanneer dat tot WMR doordringt vraagt hij aan Neoc of hij hem naar pluto wil sturen
Neoc doet het

My hill(6)

19-11-10 17:52:00
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Gelukkig kan de satelliet van T-S veel sneller dan 10000 lichtjaar. T-S haalt het heerlijke schroot in en haalt het binnen. Terwijl de satelliet terug naar de aarde vliegt, eet T-S het schroot.

Met een volle maag keert hij terug naar de heuvel. Daar laat T-S een enorme boer, waardoor Neoc van de heuvel valt.

My hill

19-11-10 18:29:19
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
maar T-S is nog zo aan het nagenieten dat hij niet doorheeft dat hij op een fake heuvel staat maar op 1 van de 1000 neppen die in de vorige King of the Hill waren opgezet

Still my hill8)

19-11-10 20:18:18
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S rent naar de echte heuvel, maar rent zo snel dat hij niet meer op tijd kan remmen. Er klinkt een knal, waarna een perfecte afdruk van T-S zichtbaar is in de heuvel. Door de afdruk kan je de andere kant zien; T-S is dwars door de heuvel heengerend.

T-S staat nog even verdwaasd te kijken; tot hij beseft dat hij de Hillspirit vasthoud; die heeft hij per ongeluk meegenomen toen hij door de heuvel rende. T-S neemt de hillspirit mee naar een nieuwe heuvel, en zet hem daarin.

My hill

19-11-10 21:13:55
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
met dark destruction vernietigt neoc alle heuvels(behalve de echte die kan niet kapot)

als de rook weg is ziet neoc T-S op de heuvel zitten en denkt na "hoe kun je het best een cyborg van een heuvel af krijgen...."

dan weet hij het Neoc belt naar de WMR site maker en vraagt of hij T-S op jupiter kan zetten.

My hill 8)

20-11-10 00:28:26
glaasje
Erelid


WMRindex: 749
OTindex: 2.550
T
neoc belt dus Voogeltje op die T-S op jupiter neerzet. Helaas heeft Voogeltje ook geld nodig om de website te kunnen laten draaien.
Helaas heeft neoc even geen geld bij zich waarop Voogeltje hem van de heuvel af gooit.

Voogeltje's hill

20-11-10 06:25:15
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Jupiter? Is dat alles? T-S belt zijn satelliet, die hem meteen komt halen. Spoedig is hij weer op aarde. En o ja, Neco; T-S is een robot, geen cyborg.

T-S heeft op Jupiter zowaar wel een grote lading goud gevonden. En niet goud zoals we dat op aarde kennen, maar Jupiter-goud. Dat is nog waardevoller dan aards goud. Hij geeft een deel aan Voogeltje, op voorwaarde dat deze zich niet meer met King of the Hill zal bemoeien zolang hij niet zelf een officiële deelnemer is. Voogeltje stemt toe en verlaat de heuvel.

My hill

20-11-10 11:11:26
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
als neoc te hotrn krijgt dat T-S een robot is en geen cybrog schiet hem meteen een plan te binnen

Neoc komt even later terug met een paketje en zet die onderaan de hill

T-S ziet het pakje en neemt het mee de hill op en opent het daar. er komt een robot hondje uit de doos die T-S al meteen heel aadig vindt.

na een tijdje wil T-S zijn hondje leren apporteren en gooit een stok weg waar zijn hondje achteraan schiet maar omdat T-S zijn kracht niet gooed beheerste vliegt de stok veel te ver. hij gaat desperate achter zijn hondje aan zodat hij zijn weg terug kan vinden(het hondje)

My hill:P

20-11-10 12:58:58
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Het hondje vind de stok en rent in noodvaart terug richting de heuvel. Daarbij sleurt hij T-S mee, en beukt bij de heuvel Neoc eraf.

My hill (en die van mijn robothond)

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren!

1 2 3 4 .... 104 105 106 [107] 108 109 110 485 486 487 488

WMRphp ver. 7.1 secs - Smalle versie - terug naar boven