hr
jaargang -24 - laatste artikel 30-4 08:00 - 76048 artikelen -

Home
Forum
Lid worden

Leden
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Login onthouden

Login via:
Wachtwoord vergeten.

Het Forum

· [MED] Mededelingen
· [SUG] Suggesties
· [M&S] Moppen/Spelletjes
· [CUL] Kunst & Cultuur
· [OFT] Offtopic
· [G&C] Games & Computers
· [WMO] Wat me is overkomen
· [VDS] Vragen des levens
· [POL] Politiek
· [CON] Consumenten forum


moppen en spelletjes - moppen en spelletjes - moppen en spelletjes


1 2 3 4 .... 146 147 148 [149] 150 151 152 485 486 487 488

king of the hill 2

07-03-11 16:23:21
lonewolf
Erelid


WMRindex: 1.506
OTindex: 919
Lonewolf snapt niet waarom T-S de film niet wou zien 'How Lonewolf conquers the Hill'
Nadat de film is afgelopen, probeert Lonewolf het in het echt.

Lonewolf hacked the SOL en en vind de software waar T-S op draait. In deze software brengt Lonewolf minieme veranderingen. Nu zend hij de update naar T-S en deze verliest de zin om de heuvel te veroveren en gaat op reis om zijn innerlijke ik te herontdekken.

Lonewolf gaat mediteren en komt in kontact met Rafael. Met hem bespreekt hij hoe hij Neoc kan uitschakelen en komen tot de conclusie dat rafael maar eens een duel met Neoc moet uit vechten en Rafael zorgt er voor dat Neoc op het slagveld in het vagevuur komt om het gevecht met Rafael eens en voor altijd uit te vechten.My hill

07-03-11 16:33:33
zombietroll
Senior lid

WMRindex: 52
OTindex: 931
Wnplts: De meern
ZT had het gevcht goed in de gaten gehouden plotseling vochten ze op de hill verder en sloegen ze lonewolf er af ZT grijpt zijn kans en herpakt zijn hill

My hill.

07-03-11 16:50:25
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
Zoals alle goden en engelen kiezen ze nooit allemaal voor 1 kant, deze keer ook.

Tijdens neoc's gevecht tegen Rafael verschijnt Mars de griekse oorlogs god.
Mars (omdat hij graag zelf weer oorlog wil voeren) fused met neoc, maar neoc's mentale kracht is sterker dan die van Mars.

Nu neoc Mars in zich op heeft genomen is hij zo krachtig dat hij nu geen Demi-God is geworden maar een echte God.

Door deze powerup vernietigd neoc Rafael en ontsnapt uit het vagevuur.

ZT's Hill
But how will this continue

We will see it next time on King Of The Hill
:P

07-03-11 17:50:09
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S is ondertussen bij een tempel voor robotologie aangekomen, en begint aan zijn innerlijke zoektocht. Hij krijgt een visioen waarin G.O.D. (de god van robots en electronica) hem verteld wat er met Neoc is gebeurd. Hij hersteld T-S' lust om de heuvel te willen veroveren en geeft hem de opdracht Mars te bevrijden van Neoc.

T-S gaat terug naar de heuvel, waar hij eerst ZT moet verslaan. Gelukkig branden zombies goed; T-S pakt een fakkel en jaagt ZT weg. Nu Neoc. T-S laat de nanobots een atoomsplitter maken, waarmee hij gefuseerde personen weer kan scheiden; ongeacht hoe machtig ze zijn. Wanneer Neoc arriveert, gebruikt T-S het wapen om Mars uit Neoc te bevrijden. Mars vertrekt meteen en Neoc, die nu weer een gewone Dark Angel is, trekt zich uit schaamte en frustratie terug.

My hill

07-03-11 18:24:51
Ieeeeks
Actief lid

WMRindex: 49
OTindex: 132
Ieeeeks ontwaakt uit haar bewusteloze stemming en snapt niet veel van wat er allemaal voorgevallen is. Dus om weer terug te gaan naar 'het begin' knuppelt ze iedereen primitief met een knuppel de hill af.

My hill.

07-03-11 19:49:45
glaasje
Erelid


WMRindex: 749
OTindex: 2.550
T
Helaas is een knuppel primitief genoeg en trapt glaasje leeeeks nog primitiever van de heuvel af.

my hill

07-03-11 20:09:59
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
*vliegt de ruimte in uit schaamte en bereid iets HEEEEL erg primitief voor*:ja

Glaasje zit lekker op de hill als er opeens een ster verschijnt, maar als glaasje beter kijkt ziet hij dat de "ster" steeds groter word.

Dan ziet glaasje opeens dat het zoals voorspelt is. Hij zal door het primitiefste wapen van de Hill af worden geblazen, het is METEOR.

Glaasje zegt al zijn gebed en maakt zich klaar voor de impact.

Maar tegen glaasje's gedachte in scheert de meteor over de hill heen en mist de aarde maar net, maar door de kracht word glaasje mee de ruimte ingeschoten.

*vliegt terug naar de aarde*

My Hill:P

07-03-11 20:22:27
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
T-S, die in de SOL zichzelf aan het uitdeuken is na dat pak slaag van leeeeks, ziet Glaasje langsvliegen. Hij pakt snel zijn hengel, zet de luchtsluis open, en haalt Glaasje naar binnen.

Terwijl Glaasje bijkomt, gaat T-S terug naar de aarde. Na al dat primitieve gedoe is het tijd voor iets futuristisch. Aanschouw; de KOTH-5000. Met deze woorden haalt T-S een klein apparaatje tevoorschijn vol knopjes en lichtjes. Neoc vraagt zich af wat dit ding allemaal kan. T-S drukt wat knopjes in en de lampjes op het apparaatje beginnen steeds sneller te knipperen. T-S laat het apparaat vallen en rent weg. Neoc denkt dat het een bom is en gaat plat op de grond liggen voor dekking. Maar dat is precies waar T-S op hoopte. Hij rent de heuvel op, bind Neocs armen vast met zijn eigen vleugels, en gooit hem van de heuvel. De KOTH-5000 ging niet ontploffen; het was slechts een afleiding.

My hill

07-03-11 22:35:19
neoc
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 230
S
*pakt de KOTH-5000 op en gaat weg*

Neoc begint in een uit het niets komende werkplaats aan de KOTH-5000 te sleutelen.

Na een tijdje is neoc klaar en gaat hij naar de hill toe.

Neoc doet nu precies hetzelfde als wat T-S net bij hem deed, maar T-S denkt dat neoc gewoon iets heel doms doet.

Dan opeens begint de KOTH-5000 te trillen en T-S krijgt een slecht gevoel. maar het is al te laat en T-S wordt na de Dimensie gestuurt van de "Fabeltjeskrant".(6)

My Hill

08-03-11 06:02:36
Tom-Servo
Oudgediende


WMRindex: 19.823
OTindex: 17.809
Aaaaaaah, wat een verschrikking 8O

Gelukkig had T-S nog een KOTH-5000 op zak (het was een aanbieding; twee voor de prijs van 1). In de werkplaats van de Gebroeders Bever bouwt hij deze KOTH-5000 net zo om als Neoc gedaan had en keert terug naar zijn eigen dimensie.

Terug in deze dimensie pakt T-S ook de KOTH-5000 van Neoc en vernietigd ze beide. Vervolgens gaat hij naar België. Hij koopt een auto en vraagt vervolgens een parkeervergunning aan voor de heuvel. En net als veel andere Belgen krijgt T-S een vergunning die geldig is tot 2110. Hij mag nu de komende 100 jaar zijn auto op de heuvel parkeren. T-S rijdt dus de heuvel op (en stoot daarbij Neco eraf) en blijft er staan met zijn auto.

My hill

08-03-11 08:45:40
lonewolf
Erelid


WMRindex: 1.506
OTindex: 919
Lonewolf pakt een koevoet en breekt in in de auto en haalt hem van de handrem. De auto begint nu langzaam naar beneden te rollen en T-S rent er achteraan.

My hill


08-03-11 09:00:47
CJ-Facebreaker
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 228
Wnplts: Bilthoven
T
Na lang in de Bosjes te hebben gewacht ziet CJ een kans en rent naar de heuvel toe. lonewolf is compleet verrast een weet niet wat te doen, in een vleoeiende beweging haalt CJ hem neer en rolt lonewolf van de berg af.

Geschrokken van zijn geweldadige actie pakt CJ een akoestische gitaar en begint een liedje te spelen over liefde en vrede...
hij had zijn aggresivve Stone-Cold verleden toch achter zich gelaten?

My Hill!

08-03-11 09:05:00
nicklm
Lid

WMRindex: 5
OTindex: 108
toen kwam nick weer.

hij vond de 'muziek' vreslelijk. (dat was het ook)
hij pakte de gitaar af van c-j
en stuurde hem naar de engste gitaar leraar ooit: zombietroll.

my hill

08-03-11 09:10:05
Jerre55
Senior lid

WMRindex: 67
OTindex: 237
Wnplts: Utrecht
Jerre heeft al die tijd in het zelfde bosje zitten wachten en heeft niet door gehad dat CJ gewoon naast hem zat. Hij wacht zijn kans af en springt op zijn beurt de bosjes uit:P

Hij grijpt de gitaar van CJ en smijt hem de heuvel af. CJ die erg gehecht is aan zijn gitaar rent hier dan ook gelijk in volle vaart achteraan om deze proberen op te vangen voor hij kapot valt op de grond.

Jerre gebruikt zijn super krachten om met supersnelheid naar de dichtsbijzijnde autowinkel te viegen waar hij een super luxe camper koopt.:ja Hij zet een lekker bakkie koffie en gaat op zijn superdeluxe camper bank zitten:P

My hill(6):D

08-03-11 09:11:27
CJ-Facebreaker
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 228
Wnplts: Bilthoven
T
versterkt door zijn blinde woede loopt CJ met een kapotte akoestiosche gitaar in zijn hand naar de heuvel... hij loopt op Jerre af en kijkt hem diep in zijn ogen, Jerre ziet het spreekwoordelijke vuur al in CJ ogen branden.

wetend van CJ's Stone-Cold verleden valt Jerre op zijn knieën smekend om vergiffenis...

Maar het is te laat laat... CJ begint op Jerre in te rammen...

NIEMAND KOMT AAN CJ'S GITAREN!

And that's the bottom line, 'cause CJ said so!

08-03-11 09:14:10
zombietroll
Senior lid

WMRindex: 52
OTindex: 931
Wnplts: De meern
ZT die zag hoe pissig CJ was daagt hem uit voor een gitaar duel. CJ en ZT rocken er helemaal op los met de vetste riffs dan lijkt CJ weer sterker dan ZT weer dat gaat nog lang zo door. Tot zombie troll met een vet metal riff CJ van de hill afslaat

My hill

08-03-11 09:16:58
CJ-Facebreaker
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 228
Wnplts: Bilthoven
T
@zombietroll: ik zou effe je verhaal aanpassen als ik jou was

08-03-11 09:24:49
nicklm
Lid

WMRindex: 5
OTindex: 108
nick zag dat zt weer op de hill was.
dit x gerbuikte hij redbull,
dus toen kreeg hij vleugels en greep zt en gooide hem in een vulkaan.
maar nicklm kon niet meer terug vliegen omdat de redbull was uitgewerkt.

nobody's hill8O

08-03-11 09:24:57
jackjanjanus
Oudgediende


WMRindex: 1.028
OTindex: 12.798

JJJ pakt rustig de hill weer in.

zooo

My Hill

08-03-11 09:28:25
CJ-Facebreaker
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 228
Wnplts: Bilthoven
T
CJ pakt twee klapstoeltjes en twee biertjes... hij geeft een klapstoel + biertje aan JJJ en neemt de andere zelf.

CJ gaat naast JJJ zitten en smane proosten ze op het leven...

JJJ, hill, met toezicht van CJ

08-03-11 09:29:23
zombietroll
Senior lid

WMRindex: 52
OTindex: 931
Wnplts: De meern
ZT Komt uit de lava aangezien hij al dood is en lava bestendig. ZT loopt de hill weer op een geeft JJJ en CJ een grote knuffel maar aangezien hij net uit de lava geklommen is loopen CJ en JJJ brandwonden op en moeten zij naar het zieken huis . ZT gaat er lekker zitten en metal muziek luisteren aangezien zijn gehoorbeschadiging meevalt.My hill

08-03-11 09:34:59
CJ-Facebreaker
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 228
Wnplts: Bilthoven
T
CJ hoort de metal muziek van ZT en rent nog onder het verband van het ziekenhuis naar de heuvel, hij pakt weer zijn trouwe Ibanez gitaar en gaat underaan de heuvel zitten mee spelen met ZT's muziek...

My botom of the Hill...

08-03-11 09:37:34
Jerre55
Senior lid

WMRindex: 67
OTindex: 237
Wnplts: Utrecht
Jerre komt naast CJ zitten en luisterd naar zijn liedje. samen besluiten zij een verband te sluiten. ze gaan met z'n 2en de hill op en ze zien ZT daar zitten en rustig muziek luisteren. Jerre en CJ gaan naast hem zitten en luisten mee. CJ pakt zijn gitaar weer en speelt mee.

CJ, Jerre en ZT's hill:P

08-03-11 09:43:14
zombietroll
Senior lid

WMRindex: 52
OTindex: 931
Wnplts: De meern
ZT pakt zijn gitaar een fender squier er ook weer bij en speelt mee.

CJ ZT en jerre55 hill

08-03-11 09:43:25
CJ-Facebreaker
Actief lid

WMRindex: 0
OTindex: 228
Wnplts: Bilthoven
T
*er klint super strakke muziek van de Hill, zo strak dat niemand er meer op druft*

CJ, Jerre en ZT'S hill!

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren!

1 2 3 4 .... 146 147 148 [149] 150 151 152 485 486 487 488

WMRphp ver. 7.1 secs - Smalle versie - terug naar boven