king of the hill 2 |
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Wanneer Sophi-e-sticate zich omdraait, ziet ze tot haar verbazing T-S staan die haar vraag of ze zijn dubbelganger misschien gezien heeft. Hij moest even weg, en had zijn dubbelganger zolang op de heuvel gezet. Sophi-e-sticate beseft dat ze die dubbelganger zojuist voor de haaien gegooid heeft, niet T-S.
Sophi-e-sticate gooit nu de T-S die voor haar staat voor de haaien, maar dan komt er alweer een nieuwe T-S aan. T-S heeft namelijk ooit honderden exemplaren van zichzelf gemaakt, dus zal er altijd wel ergens een over zijn. Sophi-e-sticate kan het niet meer aan en vertrekt.
My hill |
|
glaasje Erelid
 WMRindex: 749 OTindex: 2.550 T |
Midden in het holst van de nacht is Glaasje een nacht wandeling aan het houden. Toevallig loopt Glaasje langs de heuvel en ziet dat T-S in zijn slaap er weer eens van de heuvel is afgerold. Glaasje legt een deken over T-S en loopt de heuvel op en fluistert heel stilletjes... My hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Als T-S wakker wordt, merkt hij dat hij weer niet op de heuvel ligt. Hij sluipt naar boven en vind nu de slapende glaasje. T-S draagt hem de heuvel af, legt nu hem onder de deken, en loopt weer naar boven.
*voortaan moet ik mezelf in mijn slaap maar aan de heuvel verankeren* denkt hij.
My hill |
|
glaasje Erelid
 WMRindex: 749 OTindex: 2.550 T |
Het word weer nacht en Glaasje helpt T-S de daad bij het woord te voegen.  Helaas voor T-S heeft Glaasje hem op de verkeerde heuvel verankert. Ondertussen roept Glaasje op de juiste heuvel... my hill!!!  |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S weet los te breken uit zijn boeien, maar gaat niet naar de correcte heuvel. In plaats daarvan gaat hij naar Oostenrijk en koopt de Grosse Kinigat; een van de twee bergtoppen die te koop staat. Vervolgens lokt T-S de hillspirit hierheen.
My mountain-hill |
|
nietmeer
|
Aangezien de heuvel door zowel Glaasje als Tom-Servo verlaten is, besluit Grouse het beheer van de heuvel maar weer eens op zich te nemen. Nieuwe aanplant zorgt voor een prettige sfeer. In de afgelopen tijd is er meer dan genoeg gesold met de heuvel zodat een make-over op zijn plaats is. Voor deze make-over vraagt Grouse een flinke chimpansee om hem te helpen. Dat houdt bovendien ongewenste bezoekers op afstand.
My Hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Maar Grouse beseft niet dat de heuvel nu waardeloos is, want de hillspirit zit in de bergtop die T-S gekocht had.
Still my mountain hill dus. |
|
glaasje Erelid
 WMRindex: 749 OTindex: 2.550 T |
maar een berg is geen heuvel en is de hillspirit de bergtop al snel beu en gaat naar een andere heuvel (waar Glaasje toevallig op ligt te zonnen).
my hill |
|
nietmeer
|
De hillsprit is het verhuizen een beetje zat en gaat terug naar zijn originele heuvel die geheel opnieuw is ingericht door Grouse. Hier voelt de hillsprit zich thuis. Hj besluit dan ook NOOIT meer weg te gaan. Grouse is goed huisvader gebleken en mag blijven.
My Hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Maar de dierenbescherming is alles behalve tevreden over het feit dat Grouse een chimpansee voor hem liet werken. De Chimpansee wordt gevangen en weer uitgezet in het wild. Grouse wordt ook gevangen.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust komt terug van de doorlichting bij de belastingdienst. alles bleek in orde. de mini waar hij in reed bleek van een garage te zijn en snakedust was 'een testrit'aan het maken. Eenmaal terug ziet snakedust dat de hill verplaatst is en t-s op de hill zit. omdat het erg warm is begint snakedust waterballonnen op de hill te gooien en raakt daarbij ook t-s die daardoor helaas vastroest. snakedust schopt de hoop roest van de hill af en neemt deze weer in. my hill  |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S schudt de roestlaag van zich af en toont dat hij daaronder een kunststof lichaam heeft. Hij was dat eeuwige vastroesten zat. Hij loopt de heuvel weer op en verjaagt Snakedsut met zijn eigen waterballonnen.
My hill |
|
nietmeer
|
Grouse komt terug nadat de Hermandad overtuigd is van zijn onschuld. Het bleek dat de chimpansee deel uitmaakte van een herintredingsprogramma waar Grouse aan meewerkt. Aangekomen bij de heuvel ziet Grouse tot zijn genoegen dat er voldoende water is gevallen om de nieuwe aanplant te laten groeien. Het begint weer echt op een natuurlijke heuvel te lijken. Er is nog maar één onvolkomenheid en dat is een hoop bewegend plastic. Gelukkig wordt plastic tegenwoordig aan huis en heuvel ingezameld. Grouse zet T-S bij het plasticinzamelpunt. T-S wordt afgevoerd voor de recycling.
My hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
En wat voor recycling; T-S wordt omgesmolten tot een nieuw model plastic militaire gevechtsrobot. Dankzij zijn camouflagekleuren valt hij niet op tussen de planten op de heuvel. Met zijn oliekanon spuit T-S Grouse van de heuvel af.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust is na nat en koud geweest te zijn eerst weer gaan opwarmen in de sahara. eenmaal teruggekomen ziet hij een militaire gevechtsrobot van een onbekend land (niet wetende dat het t-s is. snakedust vreest dat dit wel eens een terrorist kan zijn en belt het amerikaanse navy seal team die de gevechtsrobot in zijn villa op de heuvel komen uitschakelen. snakedust neemt de hill weer in.
my hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
De Amerikaanse Navy ontdekt echter dat T-S geen terrorist is, maar een Amerikaanse robot (Gizmonic Institute is immers een Amerikaans bedrijf). Dit is een ramp; ze hebben een Amerikaanse creatie uitgeschakeld.
Bang dat men hen als landverraders zal zien herstellen ze T-S zorgvuldig. Daarna gaan de mariniers naar de heuvel om Snakedust van de heuvel te verjagen als goedmakertje tegenover T-S.
My hill |
|
lonewolf Erelid
 WMRindex: 1.506 OTindex: 919
|
echter is T-S niet goed in mekaar gezet en valt nadat hij op de heuvel zijn plekje heeft gekozen volledig uiteen. Lonewolf weet hier wel raad mee. Hij neemt de stukken mee naar een post order bedrijf en stuurt het op naar het G-instituut, zonder postzegel of frankering.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust die nog hersteld van de mishandeling van de mariniers ziet dat 'senior'lid lonewolf op de hill zit. ookal is snakedust zelf ook een 'senior'lid hij denkt dat hij een oude wolf wel uit kan schakelen. als lonewolf even door de struiken loopt bijt hij lonewolf met zijn giftige tanden. lonewolf vlucht naar het ziekenhuis.
my hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Bij G-Instituut wordt T-S weer in elkaar gezet, maar omdat ze zoveel strafporto moesten betalen daar het pakje niet gefrankeerd was hebben ze geen geld genoeg om weer een militaire robot van hem te maken. Hij wordt dus weer een normale robot.
T-S krijgt wel een extraatje mee; een transportpistool. Daarmee kan je alles en iedereen wegzappen naar een andere plek op de wereld. T-S keert terug naar de heuvel en roept naar Snakedust dat hij de heuvel terug wil. Snakedust lacht en zegt dat hij de heuvel nooit aan T-S zal geven, wat T-S ook doet.
Hierop richt T-S het pistool op Snakedust en roept 'okee, dan stuur ik je bij deze naar Detroit'. Snakedust krijgt het opeens erg benauwd, wordt lijkbleek en gaat zweten. Hij valt op zijn knieën en smeekt "nee T-S, niet Detroit. Alles behalve Detroit. Alsjeblieft, ik geef de heuvel al. Niet Detroit...". Hij staat weer op en rent weg.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust heeft als bescherming tegen de straal zichzelf bekleed met kleine spiegeltjes. en gaat de heuvel weer op. t-s begint weer te dreigen maar ziet dat snakedust zich niks aantrekt van de bedreidingen. t-s schiet de straal af en wordt zelf geraakt door de weerkaatsing. daarom schiet t-s nu zelf naar detroit. zijn transportpistool kan echter niet mee getransporteerd worden en blijft dus op de hill in handen van snakedust achter.
hy hill once again |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Dagenlang wordt er niks meer van T-S vernomen. Dan komt op een dag een vreselijk toegetakelde robot terug bij de heuvel. Pas als hij dichtbij is herkent Snakedust hem; het is T-S. Hij was midden in het centrum van Detroit beland.
Snakedust richt het pistool weer op T-S om hem nogmaals naar detroit te sturen, maar T-S heeft nu zelf ook een spiegel. Hij kaatst de straal terug naar snakedust, maar die kaatst hem weer naar T-S. Zo blijft de straal heen en weer gekaatst worden en wordt steeds sterker. Uiteindelijk ontstaat een rondzingeffect en schiet de straal alle kanten op. Een felle lichtflits is het gevolg.
Als de flits weg is, ziet T-S dat hij op de heuvel zit, maar de heuvel is net als hijzelf verplaatst naar een of andere open vlakte die hij niet kent. Van Snakedust en het pistool ontbreekt ieder spoor.
My hill (in an unknown location). |
|
nietmeer
|
Grouse is een eindje aan het wandelen in een totaal verlaten gebied om tot rust te komen. Plotseling ziet hij een heuvel in de verte opdoemen die hem wel vaag bekend voorkomt. Hij zet even stevig de pas er in om zijn nieuwsgierigheid te bevredigen. Tot zijn verrassing ziet hij T-S zitten die volkomen verdwaasd om zich heenkijkt. Hij lijkt niet te weten waar hij is. T-S is volkomen van slag. Grouse belt met de plaatselijke psychiater (ongeveer 200 kilometer verderop) die het geval zo interessant vindt dat hij T-S gelijk op komt halen. Naast psychiater is hij ook part-time monteur. Dat wordt een mooie analyse dit keer. T-S wordt volkomen binnenstebuiten gekeerd en zal een hele poos weg blijven.
Grouse beklimt de zeer rustige heuvel en gaat door met tot rust komen.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust die helemaal versuft wakker wordt op de plaats waar de oude hill staat heeft 3 uur nodig om weer bewust te worden van de wereld om hem heen. het transportpistool is in stukken gebroken en kan niet meer gebruikt worden. op zijn gps transponder die snakedust in de hill begraven heeft ziet hij dat de hill wel 1000km verderop terecht is gekomen. omdat de hill daar niet hoort belt bij een bedrijf dat zand kan vervoeren. hij zegt dat op de heuvel ene grouse zit die alles zal betalen. grouse wordt met heuvel en al afgevoerd naar de oude plaats waar de heuvel hersteld wordt. als de zandvervoerders de rekening van 3,8miljoen euro komen incasseren blijkt dat grouse slechts 5 euro op zak heeft. de zandvervoerders schakelen een deurwaarder in die beslag legt op de heuvel. enkele dagen later wordt de heuvel op een prive veiling tegen elk bod verkocht. omdat de heuvel weg was geweest en t-s nog bij de psychiater zit wist alleen snakedust van deze veiling. hij bied 20 euro en krijgt de hill. grouse wordt achtergelaten met een schuld van 3,8 miljoen - 25 euro
my hill |
|
lonewolf Erelid
 WMRindex: 1.506 OTindex: 919
|
Lonewolf die van de veiling heeft gehoord. Gaat in protest omdat hij niet mee kon bieden omdat snakedust hem in het ziekenhuis had gewerkt.
Lonewolf krijgt gelijk en Lonewolf mag nu ook mee doen met de veiling die opnieuw gaat.
Zo bieden snakedust en Lonewolf constant tegen elkaar op tot op de 3,8 miljoen die grouse moest betalen. Snakedust wint wederom de veiling. En beklimt de heuvel, echter wordt hij er van bewust dat ie helemaal geen 3,8 miljoen heeft op zijn bank rekening en vlucht weg naar een veilige schuilplaats.
Lonewolf let zolang wel op de heuvel.
My hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S zit nog altijd bij de robotpsychiatormonteur. Deze heeft hem lichamelijk weer opgeknapt en wil nu wel eens een blik in T-S' brein werpen. Dus sluit hij T-S aan op een monitor en neemt een kijkje. Alleen opent de man per ongeluk het deel van T-S' geheugen waar zijn herinneringen aan die vreselijke jaren dat hij gedwongen slechte films moest kijken opgeslagen zijn. De robotpsychiatormonteur rent bij het zien hiervan schreeuwend weg en T-S is weer vrij.
T-S heeft gelukkig wel 3,8 miljoen euro en beloofd Snakedust zijn schulden te betalen als hij Lonewolf verjaagd en de heuvel aan T-S geeft. Snakedust besteld dus een anti-wolven pakket bij de wildlife winkel en verjaagd Lonewolf.
My hill |
|