king of the hill 2 |
nietmeer
|
Grouse komt met een cadeau de heuvel op om T-S te feliciteren met zijn 26ste verjaardag. T-S maakt het pakketje open en ziet tot zijn niet geringe verbazing een prachtige bowlingbal. Wat hij niet zag, was dat er ook een brandende lont aanzat. De bom ging af maar bleek niet schadelijk te zijn. Overal spoot de confetti door de lucht. Hartelijk gefeliciteerd  T-S was zo ontroerd door deze knalfuif dat hij zich even terugtrok om zijn emoties de vrije loop te laten. Grouse past zolang op de heuvel. T-S's Hill (omdat het zijn verjaardag is) Grouse past op. |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S is klaar met ontroerd zijn en komt weer naar de heuvel voor het feest.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
gefeliciteerd T-S roept snakedust ineens. t-s schrikt zo van de stem dat hij achterover de heuvel af valt. my hill now  |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Maar dan beseft Snakedust dat hij het cadeautje voor T-S vergeten is, en gaat snel naar huis om dit te halen.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust komt thuis en probeerd een perfect cadeau te verzinnen voor T-S. dan weet hij het ineens. hij gaat terug naar de heuvel en zegt nogmaals gefeliciteerd T-S hier is je cadeau. en hij geeft t-s een metalen doos. t-s drukt op het knopje aan de zijkant en uit de doos komt ineens een vrouwelijke robot die t-s graag beter zou leren kennen. samen gaan ze er op uit.
my hill again |
|
nietmeer
|
Grouse komt terug met een grote bezem om de confetti, die overal ligt, op te ruimen. Dit soort afval is wel even leuk maar kan natuurlijk niet blijven liggen. Met grote voortvarendheid veegt Grouse alles op en kijkt daarbij helaas voor snakedust niet goed uit. Met een flinke zwiep veegt hij snakedust de heuvel af. Grouse roept nog "Sorry" maar snakedust is tot stof vergaan en ligt onderaan de heuvel. Grouse neemt het bevel over de heuvel over.
My Hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
onderaan de heuvel bedenkt snakedust ineens dat hij een flesje famous grouse heeft gehad voor zijn verjaardag. hij zet het flesje neer en gaat er zo achter liggen dat grouse hem niet ziet. grouse roept hij, wil je me helpen. ik wordt achterna gezeten door een groep alcoholisten. kun je me naar een veilige plaats brengen?
ja hoor roept grouse, hij pakt het flesje op en brengt het naar een veilige plaats ergens aan de andere kant van de wereld. tot hij terug is,
My hill |
|
nietmeer
|
Onderweg naar een veilige plaats, ver weg van hier, kreeg Grouse dorst. Hij leegde het flesje van snakedust en toen had het geen zin meer om verder te vliegen. Onverrichterzake keerde Grouse dan ook terug naar de heuvel. Alleen was Grouse door de versterkede drank niet meer 100% koersvast en dat uitte zich in een slordige landing. Bovenop snakedust. Die had Grouse nog lang niet terugverwacht dus lette hij absoluut niet op een aanval vanuit de lucht. Dat is dom  Snakedust stofte weer de heuvel af, geholpen door een kleine lawine van losliggend grind. Grouse gaat bovenop de heuvel zijn kater te lijf. My (hik) Hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust die weet dat grouse dronken is belt de politie. die houden hem na een wilde achtervolging door het bos onderaan de heuvel aan. grouse mag zijn kater te lijf gaan in de cel my hill oh ja en de heuvel maakt nu ook deel uit van het raketschild van de vn dus ben nu voorbereid op aanvallen van boven  |
|
nietmeer
|
Grouse is natuurlijk geen raket maar een vogel. Daar is het raketschild uiteraard niet geschikt voor. Dan kunnen ze wel bezig blijven met dat schild. Omdat Grouse heel snel weer opknapt door zijn natuurlijke gesteldheid, en omdat hij nooit lastig is  , mag hij direct weer weg uit de cel. Die hebben ze nodig omdat ze een glibberig persoon verwachten die elke keer rottigheid uithaalt. Dat is een echte draaideurcrimineel. Grouse hoort dat en kan het niet helpen maar hij moest gelijk aan snakedust denken. Zou hij het zijn? Eigenlijk vindt Grouse dat T-S de hele dag op de heuvel mag zitten om zijn verjaardag luister bij te zetten. Maar T-S is in geen velden of wegen te bekennen. Grouse gaat naar de heuvel en overlegt met snakedust. Die is eigenlijk ook wel van mening dat T-S op de heuvel hoort.Grouse zegt dat hij T-S voor het laatst bij het politiebureau heeft gezien.  Snakedust gaat op weg om T-S te zoeken en Grouse past op de heuvel. My Hill (sober again) |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
snakedust die er bij het politiebureau achter komt dat hij in de maling is genomen kan door zijn glibberigheid nog net aan de agenten ontkomen. hij snelt naar de heuvel.
grouse, grouse, roept hij. je moet snel naar canada vliegen. t-s is vastgevroren op een berg. hier heb je een bus antivries. ga hem snel redden. hijgt snakedust. grouse geloofd hem en vliegt naar canada.
my hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Wat Snakedust niet weet is dat T-S echt vast zit in Canada; de robotvrouw en hij waren daarheen gegaan voor wat romantiek (met de shuttles uit de SOL ben je daar zo), maar toen kwam die jaloerse Robotdina weer aanzetten; ze heeft T-S voor straf vastgevroren op de berg.
Grouse komt dus aan en bevrijdt T-S. Samen gaan ze terug naar de heuvel. Snakedust is erg verbaasd dat zijn verhaal bleek te kloppen. Grouse gaat naar huis omdat hij moe is van dat vliegen.
Dan komt de robotdame weer aanlopen; ze wil gevarengeld van Snakedust want die had toen hij haar inhuurde als date voor T-S niks verteld over een gevaarlijke ex. Snakedust heeft geen geld, dus neemt de robotdame hem mee.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
gelukkig voor snakedust weet hij waar de uitknop van de robotdame zit. als ze even niet oplet drukt snakedust die in. ze veranderd weer in een metalen doos. snakedust stuurt de doos naar het recycle centrum zodat hij haar nooit meer tegen zal komen. om t-s van de heuvel af te krijgen moet hij echter wat gevaarlijks doen. hij bind een gigantische magneet aan een boeing 777 en laat die vlak over de heuvel vliegen. t-s komt vast te zitten aan de magneet en vliegt weg. my hill  |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Dan wordt Snakedust op de heuvel opeens omgeven door bijen; die zijn ontsnapt uit een verderop gekantelde vrachtwagen. Hij wordt meerdere keren gestoken en moet vluchten.
Nadat de bijen zijn gevangen, komt dezelfde boeing 777 weer overgevlogen. Precies boven de heuvel zet T-S zijn eigen tegenmagneet aan zodat hij los komt van de supermagneet en op de heuvel beland.
My hill |
|
snakedust Senior lid WMRindex: 153 OTindex: 716
|
dan ziet snakedust plotseling een bomendief in het bos. als boa (ook een slangensoort en tevens buitengewoon opsporings ambtenaar) probeerd hij de man te arresteren. deze stapt echter in de auto en rijd zo over t-s heen. na een korte achtervolging vangt snakedust de bomendief en geeft hem aan de politieagenten. daarna belt hij de 24 uurs t-s reparatie service en laat t-s ophalen voor reparatie.
my hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Pas uren later is T-S eindelijk hersteld en kaan weer om de heuvel gaan vechten.
Maar voor hij naar de heuvel gaat, hoort T-S van het 250 jaar oude manuscript dat eindelijk gekraakt is. Hij wil daar meer over weten. Die nacht gaat hij naar het onderzoeksinstituut en leest in het geheim het manuscript; het blijkt over een geheim Duits heuvelgenoodschap te gaan dat een zeer speciale heuvel bezat in Duitsland. Dat zou wel eens de perfecte KOTH-heuvel kunnen zijn.
Met de aanwijzingen in het manuscript zoekt T-S door Duitsland. Diep in het Zwarte Woud vindt hij de heuvel uiteindelijk. Deze heuvel is inderdaad prachtig; precies hoog genoeg, keurig symmetrisch, niet te dicht begroeid en goed verdedigbaar vanuit elke positie. Alleen... de Hillspirit zit er niet in dus het is maar een gewone heuvel.
T-S maakt met zijn mobieltje een foto van de heuvel en stuurt die per SMS naar Snakedust. De hillspirit ziet hierdoor ook de foto en is razend enthousiast; hij dacht dat die heuvel voorgoed verloren was. Hij verlaat prompt zijn huidige heuvel en haast zich naar het Zwarte Woud waar hij zich in de nieuwe heuvel nestelt.
My perfect hill. |
|
nietmeer
|
Jersan was toevallig op vakantie in het Zwarte Woud, en ziet Tom-Servo op de heuvel zitten. hij gaat zitten in een jagershut en wacht tot Tom-Servo tevoorschijn komt. dan schiet hij Tom-Servo neer en brengt hij hem naar een garage, waar ze Tom-Servo vast kunnen maken  my hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Kogels deren een robot niet; T-S heeft slechts een deukje en is spoedig weer op de been.
Het wordt nacht. Jersan gaat slapen. Dan ziet hij T-S op zich aflopen. Hij wil al opstaan om hem van de heuvel te werken, maar dan komt uit de andere richting nog een T-S. Jersan begrijpt er niks van. Dan ziet hij Lonewolf, Snakedust, Grouse en Ledi de heuvel opkomen, maar zodra ze bij hem zijn veranderen ze voor zijn ogen ook allemaal in T-S'en. Jersan wordt er bang van en vraagt "wat gebeurd er. Waarom zijn jullie allemaal T-S?".
"Maar Jersan", antwoord de eerste T-S, "jij bent zelf ook een van ons". Hij houdt Jersan een spiegel voor. In de spiegel ziet Jersan niet zichzelf, maar T-S...
"Neeeeeeeeeeeeee!"
Gillend en zwetend wordt Jersan wakker. Hij ligt nog op de heuvel; het was allemaal maar een droom.
"Jersan, gaat het?" vraagt een stem naast hem. Daar zit T-S. Jersan is door zijn nachtmerrie echter bang geworden voor T-S en rent in paniek de heuvel af.
My hill |
|
nietmeer
|
Het was even zoeken maar ook Grouse heeft de heuvel eindelijk weer gevonden. Grouse loopt en paar rondjes om de heuvel heen om de nieuwe locatie van alle kanten te bekijken op lekken in de verdediging. Wat een prachtige heuvel! Er is maar één onvolkomenheid aan te bespeuren en dat is dat T-S er bovenop zit. Maar: wat doet die ezel daar bij T-S? Het ziet er allemaal wat vreemd uit. Grouse loopt naar T-S toe en vraagt om uitleg. "Heus" zegt T-S "Het was robotdina maar ze veranderde plotseling in een ezel" Grouse haalt psychiatrische hulp voor T-S. T-S gaat mee met de zielknijper en Grouse neemt de heuvel over. De ezel wordt weggestuurd.
My Hill |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
Wat Grouse niet weet is dat ledi een bevroren gordeldier heeft gevonden dat na een ruzie was blijven liggen. Voordat hij weet wat hem overkomt, heeft Grouse een flinke tik ermee te pakken en rolt versuft de heuvel af. My Hill |
|
nietmeer
|
Eenmaal bijgekomen strompelt Grouse weer terug naar de heuveltop waar ledi genoegzaam zit te dutten. Grouse zet keihard "Mexico" van de Zangeres zonder naam op. Ledi schrikt wakker en vindt het wel een goed idee om een poosje op vakantie te gaan naar een warm land. Mexico klinkt erg goed. Ze gaat en laat de heuvel voor Grouse achter My Hill |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
Tot ledi's grote ergernis blijken echter alle vliegtuigen naar zonnige oorden volgeboekt te zijn. Met een pesthumeur stormt ze dan ook de heuvel weer op en Grouse weet uit ervaring dat je dan maar beter een tijd kunt verdwijnen. My Hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S heeft een geheugenreboot ondergaan en kan weer helder denken. Hij weet nu dat Robotdina geen ezel is geworden.
Terug bij de heuvel draait T-S een Friese smarlap. Ledi kan hier niet tegen en vlucht.
My hill |
|
nietmeer
|
Grouse gaat naar het Casino en wint de jackpot van 2.091.502,99 euro belastingvrij. Ruim voldoende om een goede band in te huren om de walgelijke smartlapmuziek te overstemmen. Zoiets trekt natuurlijk een hoop publiek aan en drommen mensen staan in de rij voor de handtekening van hun idool. Dat loopt zo zwaar uit de hand dat de stadswachten moeten ingrijpen. Ze ontruimen de boel en nemen T-S voor het gemak ook maar mee. Grouse blijft alleen over met het zeer ruime restant van zijn geld.
MY HILL |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
Helaas komt er een loei van een tornado langs, en niet alleen het geld waait Grouse uit zijn vleugels, ook Grouse zelf wordt opgetild als een vodje. Intussen was ledi toch weer benieuwd hoe en wat er bij de heuvel gebeurde en ziet nog net Grouse machteloos wegfladderen.
My Hill |
|