king of the hill 2 |
Yue Erelid
 WMRindex: 1.745 OTindex: 5.325
|
Yue neemt de stofzuigerzak uit de stofzuiger en neemt de ventilator uit zijn kamer en springt terug naar de aarde. aangekomen op de aarde veroorzaakt hij met zijn ventilator een gigantische stofwolk die justist de heuvel afblaast waarna hij land in een cactusveld ver van de heuvel!
My hill! |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S komt de heuvel weer op en kijkt Yue strak in de ogen. Die kijkt terug en er ontstaat een staarwedstrijd. Yue vergeet alleen dat robots niet hoeven te knipperen met hun ogen. Na meer dan een uur staren gaan Yue's oogleden in protest; ze klappen dicht en willen niet meer open. T-S begeleid Yue, die nu niets meer ziet, van de heuvel af en rent er zelf weer op.
My hill |
|
Justist Erelid
 WMRindex: 1.054 OTindex: 6.624 T |
*Trekt een cactus de grond uit, zet hem in een potje met aarde, geeft hem water en zet hem op zijn vensterbank* *Maakt T-S wijs dat hij als oudgediende meer dan genoeg heeft gedaan voor WMR en lekker mag gaan uitrusten in een pension.* T-S volgt deze raad op en verlaat de heuvel om de rest van zijn dagen tussen bejaarden te slijten. My Hill  |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Gelukkig bestaan er verjongingskuren voor robots; een kleine opknapbeurt en T-S heeft weer een jong lichaam. Hij kan weer gewoon meedoen met KOTH.
Maar voordat T-S weer gaat heuvels veroveren moet hij eerst boodschappen doen. Hij gaat dus naar de Jumbo en ziet daar dat de supermarkt een KOTH actie houdt; wie genoeg zegeltjes spaart krijgt de heuvel. T-S koopt dus extra veel, krijgt een volle spaarkaart, en wordt direct naar de heuvel begeleid. Justist wordt afgevoerd en T-S mag de heuvel betreden.
My hill |
|
Justist Erelid
 WMRindex: 1.054 OTindex: 6.624 T |
*Laat een leger van badeendjes de heuvel op marcheren om T-S eraf te gooien en The Justist de KotH te maken.* Het lukt ook nog.  My Hill  |
|
Invisible Oudgediende
 WMRindex: 3.730 OTindex: 5.186
|
Justist blijkt de eendjes niet te hebben betaald en krijgt een gerechtsdeurwaarder op bezoek. Omdat hij geen cash heeft laat die hem meteen in de boeien slaan en afvoeren naar de gevangenis. Invisible, die (hoe is het mogelijk  )ongezien aan was komen sluipen, neemt de heuvel over. my hill |
|
Justist Erelid
 WMRindex: 1.054 OTindex: 6.624 T |
*In de gevangenis*
*Nog steeds*
*Gevangenis overgenomen*
*Blijft hier voorlopig, voor meer training en upgrades*
Be Prepared! |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
Omdat Invisible inderdaad invisible was, dacht ledi dat de heuvel leeg was. Ze rent enthousiast naar boven en loopt keihard tegen Invis op, die daar niet op bedacht is en rollend onderaan de heuvel belandt.
My Hill |
|
Yue Erelid
 WMRindex: 1.745 OTindex: 5.325
|
Yue die niets meer kan zien gebruikt zijn neus om chocolade op te sporen. Na een tijdje zijn neus volgen komt Yue uit bij een snoepwinkel, hier koopt hij eerst wat chocola en belt daarna een dokter voor zijn ogen.
Nog steeds Ledi's hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Ledi begint op Twitter de berichten van Alwyn Collinson te volgen, maar realiseert zich niet dat hij slechts in feite geschiedenisles over WOII geeft. Ze denkt dat de berichten van nu zijn, en Duitsland inderdaad Nederland weer binnen gevallen is. Snel pakt ze haar spullen en vlucht naar Engeland. De verbaasde T-S neemt de heuvel weer over.
My hill |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
Op de boot hoort ze al dat die berichten vals alarm zijn. Ze neemt dus de e.v. boot weer retour, maar gaat eerst zitten bijkomen van de schrik.
Nog steeds T-S's Hill |
|
Sophiesticated Oudgediende
 WMRindex: 1.883 OTindex: 7.877
|
Sophie vertelt @ledi waar ze een kalmerend middel halen kan. @ledi gaat het dadelijk ophalen. Sophie kruipt in een boom, gaat met een magneetje aan een hengel boven T-S' hoofd zitten zwaaien zonder dat die het merkt en berooft hem zo van een belangrijke magneet. Hij valt neer in 'slaapstand'. Sophie lanceert de chip de éne grote oceaan in en T-S de àndere grote oceaan in met een kanon en neemt de heuvel over. My hill  |
|
Yue Erelid
 WMRindex: 1.745 OTindex: 5.325
|
Terwijl Sophie T-S lanceerde wist ze niet dat er op dat moment een groep walvissen naar adem hapten in de grote oceaan. De walvissen die T-S niet aanzagen komen vliegen schrokken zo erg dat greenpeace in actie komt om de walvissen te beschermen. En met redden betekent dat een woedende menigte vormen en Sophie de heuvel af jagen en en waarschijnlijk het ook het land uit jagen, maar Yue kan niet zo ver zien  Yue neemt gelijk de heuvel over  My hill!!! |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Greenpeace heeft gelijk ook T-S uit het water gevist, en zijn chip uit de andere oceaan; dat is alleen maar zeevervuiling. Beide zijn snel opgepikt door Gizmonic Institute en weer herenigd.
Op de heuvel vliegt plotseling de rookmelder in brand, terwijl Yue met zijn rug er naartoe gericht stond. De vlam slaat over op zijn broek en Yue rent schreeuwend van de heuvel. T-S rent met een emmer water naar boven en blust de onbetrouwbare rookmelder.
My hill |
|
Invisible Oudgediende
 WMRindex: 3.730 OTindex: 5.186
|
Al snel bleek dat het zeewater toch enige zeer belangrijke circuits in het systeem van T_S heeft aangetast. Anders is het ook niet te verklaren dat hij kakelt als een kip, denkt dat de kat die er toevallig aan komt lopen hem op wil vreten en dus keihard wegrent de ondergaande zon tegemoet.
Invisible die ongezien nog steeds onderaan de heuvel lag staat op en loopt naar boven:
my hill |
|
nietmeer
|
Omdat het pakket waar Vàilan in zat niet goed voorzien was van de juiste middelen om hem zo ver te versturen en er geen retouradres op staat, weet men bij het postsorteercentrum niet wat ze met hem aan moeten, en al snel wordt hij vergeten. Vàilan weet zichzelf te bevrijden en klimt snel in een doos die naar de Hill gestuurd moet worden. In de doos zitten hardloopschoenen, hartslagmeters en ander hardloopspul. Vàilan gooit alles eruit, vlak voordat de doos wordt opgehaald en ingeladen.
Bij de hill wordt de doos uit de vrachtwagen getakeld, en Invisible sleept zijn bestelling de heuvel op, zich ondertussen afvragend waarom dat ding zo zwaar is. Vàilan springt plots uit de doos, en nvisible schrikt zich letterlijk en figuurlijk een hoedje en tuimelt van de Hill. Zodra Vàilan hem vertelt dat zijn bestelling niet is aangekomen en waarschijnlijk kwijt is, wordt Invis helemaal ziedend en gaat verhaal halen bij het postkantoor.
My Hill. |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
De kat geeft de achtervolging op wanneer hij merkt dat robots niet eetbaar zijn (die ontdekking kost hem wel een paar tanden). De circuits drogen snel op en werken vervolgens weer naar behoren. T-S kan weer helder denken.
Bij de heuvel zit Vailan van een appel te genieten, waarna hij het klokhuis achteloos weggooit. Dat wordt gezien door een overijverige agent, die meteen 12 collega's opbelt om Vailan met veel machtsvertoon in de boeien te slaan en af te voeren.
My hill |
|
Invisible Oudgediende
 WMRindex: 3.730 OTindex: 5.186
|
Vanwege de spanningen in het Midden Ooosten gaat opnieuw Olie op de bon. T-S was zo druk met de heuvel dat hij vergeten is bonnen aan te schaffen en dus geen olie kan krijgen voor zijn scharnieren. Totaal vastgelopen kost het invisible geen enkele moeite hem de heuvel af te laten rollen en voor een leuk prijsje mee te geven aan een oud ijzer handelaar.
My Hill |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
In Wenen is een oude vrouw vermoord. Invis was in die dagen in Wenen en is door getuigen ook in de buurt van die woning gezien. Omdat hij onverwachts terugkeerde naar Nederland, vraagt de oostenrijkse politie om uitlevering om hem te kunnen ondervragen. Daaraan wordt gehoor gegeven en Invisible mag nogmaals Wenen bezoeken.
My Hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
T-S wordt bij de oud ijzer handelaar nog op tijd opgepikt door zijn schepper Joel. Die blijkt een groot fan van Futurama te zijn en weet dankzij de aflevering "A Fishful of Dollars" dat ansjovis een bron is voor goedkope robotolie. Vergeet het Midden Oosten met hun oliebonnen; T-S wordt met ansjovisolie ingesmeerd en kan weer bewegen.
Nadeel is wel dat T-S nu zwaar naar vis stinkt. Zodra hij de heuvel oploopt, wordt Ledi er misselijk van en vlucht weg. De geur trekt wel een hoop katten aan, maar T-S houdt ze op afstand door het geluid van blaffende honden af te spelen.
My hill |
|
Invisible Oudgediende
 WMRindex: 3.730 OTindex: 5.186
|
Het is Invisible volkomen onduidelijk hoe iemand hem in Wenen heeft kunnen zien. Gelukkig zien ze hem nu niet meer en dus kan hij ontsnappen.
Hij gaat snel naar de heuvel terug, waar blijkbaar intussen een visslachterij is gevestigd. En een kattenasiel dat zo lek is als een mandje gezien de velen die er los lopen.
Het hondenprobleem dat Invisible denkt te horen lost hij op door alle leerlingen van de hondevangersschool de heuvel op te sturen. Ze treffen er echter geen honden maar een stuk blik waaruit geblaf komt. gefrustreerd pakken zie die dan maar in hun netten en racen ermee naar het asiel.
Dat lost ook meteen de visstank op dus is de heuvel weer vrij.
My Hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Het asiel is voor dieren, niet voor robots. Ze hebben er niet de juiste opvangmiddelen voor T-S ,dus moeten ze hem maar weer laten gaan.
Bij de heuvel lopen nog steeds een hoop katten rond, ook zwarte. Een paar zwarte katten lopen de heuvel op en kruisen Invisible's pad; dat brengt ongeluk. Al snel loopt Invisible tegen een boom op, glijdt uit over een bananenschil (waar die vandaan komt is overigens een raadsel), brandt zijn handen aan een straalkacheltje dat T-S had laten staan, en meer van dat soort ongelukjes. Al snel moet hij naar de EHBO. Dat kan nog wel even gaan duren, want hoe moet een arts een patiënt verplegen die hij niet kan zien?
T-S laat de katten vangen voordat hem hetzelfde overkomt. Daarna loopt hij de heuvel op.
My hill |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
Maar dan krijgt T-S te horen dat zijn bejaarde vader heeft geklaagd dat zijn kinderen hem verwaarlozen. Dat is sinds kort strafbaar en T-S en de andere kinderen worden dan ook gearresteerd en in de cel gegooid. Door die nieuwe wet is het erg druk bij alle politiebureaus en T-S wordt dan ook helemaal vergeten. Gelukkig past ledi op de heuvel. Ledi's Hill |
|
Tom-Servo Oudgediende
 WMRindex: 19.823 OTindex: 17.809
|
Robots hebben geen vader, alleen scheppers. En T-S' schepper is nog lang niet bejaard. Hij komt persoonlijk naar het politiebureau om daarvan te getuigen, en dan wordt de vergissing duidelijk: ze hebben de verkeerde T-S gepakt. Een man genaamd Thomas Servaux was de echte dader. Tom-Servo wordt dan ook vrijgelaten.
Rond de heuvel wordt het ondertussen steeds drukker; een groep Chinese verkopers probeert een slaatje te slaan uit KOTH door plastic heuveltjes en beeldjes van de bekendste spelers te verkopen. Ledi wordt aan alle kanten lastig gevallen door verkopers die haar wat aan willen smeren, en ook voorbijgangers zijn niet veilig voor de opdringerige verkopers. Ledi klaagt de verkopers aan wegens illegale straatverkoperij en ze worden afgevoerd. Ledi zelf besluit die toeristenprullaria naar de vuilnisbelt te brengen en laat de heuvel achter.
My hill |
|
ledi Oudgediende
 WMRindex: 47.811 OTindex: 23.036 S |
T-S hoort over reclame voor gratis bier en belt het betreffende telefoonnummer om ook een bestelling te plaatsen. Dat kan, maar ipv bier krijgt hij te maken met agenten die hem verdenken van criminele activiteiten. Jammer T-S, het zal wel lang duren voordat je weer vrij bent. Ik pas wel op de heuvel.
My Hill |
|