UTRECHT - Een hoogbejaarde man uit Zuilen is afgelopen zondag bijna overvallen in zijn huis. Maar omdat het slachtoffer van zich afsloeg met zijn schoen, ging de man er vandoor.
Dader en slachtoffer zijn bekenden van elkaar. De overvaller, een 52-jarige Utrechter, probeerde de oude man te beroven in zijn huis aan de Van der Pekstraat, vlakbij de Burgemeester Norbruislaan. Maar toen het slachtoffer zijn schoen inzette, vluchtte de overvaller zonder buit naar huis.
Daar hield de politie hem aan.
. Als ik een overval pleeg, zet ik eerst mijn witte petje af, dan herkent de helft van de mensen mij al niet meer. En dan verwissel ik mijn witte pausjurk voor een zwarte priesterjurk. Nog even een donkere bril op een nep-snor onder mijn neus en vooral niet vergeten om mijn machinegeweer te laden. Nou, als je dat doet kom je er altijd weer mee weg, dan kan ik jullie uit ervaring vertellen. (Of had ik dat als Paus
zijnde beter niet kunnen vertellen?) Nou ja, jullie houden het wel voor je natuurlijk toch? Denk aan de omerta (zwijgplicht). 



