ARNHEM - Een vrouw heeft zaterdag haar hoge nood in het centrum van Arnhem moeten bekopen met een fikse boete. In plaats van op zoek te gaan naar een toilet, besloot de vrouw midden in de winkelstraat in een put te urineren.
Wijkagenten Cees en Arnoud van Arnhem-Centrum delen het opmerkelijke voorval, dat rond 14.00 uur in de Pauwstraat gebeurde, op Instagram. Ze zeggen dat ze plotseling verrast werden met een 'nogal bijzonder uitzicht'. Ze betrapten de vrouw op heterdaad op wildplassen in de winkelstraat.
Voor die overtreding kreeg de vrouw 150 euro boete. Begrip had ze daar niet voor, stellen de agenten. "Ze begreep niet zo waarom we haar beloonden met de eerste bekeuring van 2021. Wij wel. Het urinoir op het Willemsplein, 200 meter verderop, kost je niks", aldus de agenten, die spreken van het eerste 'heterdaadje van het nieuwe jaar'.

, en bij het strandje hier zetten ze in de zomer dixies neer voor de strandgasten(misschien geen volwaardig toillet)
zou ik ook zeggen.. of een kouderdaadje misschien?

Ze ging verhaal halen bij die badmeester: zoveel kinderen pissen in dat water! dat klopt helaas wel mevrouw, maar Jero deed het vanaf de hoge duikplank 
