Het is ook niet echt snugger van mijnheer de politie om de gps in de auto te laten zitten. Overal word er voor gewaarschuwd (auto op slot ? buit eruit!) en de persoon die waarschuwd doet't zelf niet!
Denk eens even 10 sec langer door... is 't eigenlijk niet triest dat iemand meer "de pisang is" als ie 'n misdaad pleegt tegen de politie dan tegen 'n medeburger?
Verbazingwekkend dat die agenten de dader nog konden achterhalen zonder GPS. Het gemiddelde intelligentieniveau van een 'cop' overstijgt meestal niet het geheugenkaartje van hun GPS/Navigatiesysteem. Hoezo domme dief??? Geheugenloze agenten bedoel je!
Quote: Veel indruk maakte zijn excuus niet. Hij werd veroordeeld tot tachtig uren gemeenschapsdienst. Hij moet ook een boete betalen en opdraaien voor de gerechtskosten, meldt Huntspost.
en was er geen inbraakschade die hij moest vergoeden?