@Luna: Dat ligt hij ook, dubbel, en krom en schuddend, je moet er maar zin in hebben! Was er in die drie maanden dan nooit een keer een dokter in de zaal die hem doorhad?
2 studenten hebben weinig geld, gaan brainstormen en komen op dit idee. Ze kopen een Hema worst, zullen dan gewoon naar een kroeg gaan, en tegen betaal tijd zal een van hen een stuk van de worst in zijn broek stoppen. De ander moet dan voor hem op zijn knieën gaan zitten en aan de worst zuigen. Zo gezegd zo gedaan, de studenten gaan de stad in. En inderdaad bij het eerste café lukt het, net als de eigenaar vast af wil rekenen ziet hij die 2 bezig,en gooit ze eruit. Dus ze gaan naar de volgende bar, kortom het plan gaat op tot bij de 4e bar. Daar is de eigenaar niet onder de indruk van hun spelletje, en belt de politie. Als ze lallend en kotsend in de cel zitten, zegt de een met dubbele tong "lekker gezopen voor de prijs van een worst" zegt die ander "ja he, maar nu je t over die worst heb, die heb na t eerste café opgegeten"
Is 18 maanden celstraf niet een beetje overdreven? Ik dacht zelf meer aan een dikke geld boete en dienstverlening aan mensen die wel echt epilepsie hebben
als er veel van dat soort simulanten komen, dan maken we het een keer mee dat iemand die echt dringend hulp nodig heeft die niet krijgt omdat men denkt dat het gespeeld en zwendel is
Beetje dom omdat iedere avond te gaan doen. Wel raar dat hij dan eten gratis krijgt omdat hij een epilepsie krijgt, word hij dan meegenomen door een ambulance ofzo?