@JezsikaStone: Waarschijnlijk een stuk sociale zekerheid... Bij bedrijfsongeval zal het bedrijf aansprakelijk zijn.. lijkt mij. En in de huidige maatschappij ben je al afgeschreven op 35 40 jaar. Kan het me dus wel voorstellen.
Ken bedrijven in NL waar de ramen van het fabriekspanden ook dichtgeschoefd waren na zelfmoorden na diverse reorganisaties...
@Ninjah: je bent altijd in staat domme opmerkingen te maken.. best bewonderenswaardig...
Ik denk dat het ook te maken heeft met sociale zekerheid. Uitkering vanuit het bedrijf (als het zo is geregeld in Frankrijk) zal bij zelfmoord waarschijnlijk lager zijn dan wanneer het als bedrijfsongeval wordt aangemerkt. Aansprakelijkheid ligt dan bij het bedrijf.
Misschien krijgt de vrouw geen verzekeringsgeld of zo uitbetaald als het zelfmoord is maar wel als het een bedrijfsongeval is. En misschien heeft die vrouw dat geld wel hard nodig om het hoofd boven water te houden nu haar man er niet meer is.
Quote Elmartje: Mensen die zelfmoord plegen denken alleen aan zichzelf en niet aan de mensen die ze achter laten...die moeten met het verdriet leven. Slecht.
@Elmartje dat zou ik niet al te hard roepen. Soms vinden mensen die zelfmoord plegen het juist beter voor hun dierbaren als ze er niet meer zijn. Als een dierbare altijd moet leven met iemand die zwaar depressief is dan is dat ook erg zwaar en soms denkt die persoon dan zelf dat zijn/haar omgeving beter af is zonder hem/haar.
Zelf heb ik toen ik een jaar of 17/18 was een poging gedaan met pillen en drank gelukkig ben ik de volgende ochtend nog wel wakker geworden en opgevangen door een hele lieve tante van me (aan mijn ouders had ik destijds helaas helemaal niks zij waren er juist mede oorzaak van dat ik het deed)nu ik kinderen heb moet ik er echt niet meer aan denken om zoiets te doen maar ik weet wel heel goed hoe ellendig je jezelf voelt als je zoiets doet.
Ik noem het maar zelfdoding klinkt anders Let op de meeste gevallen van zelfdoding is als de bladeren aan de bomen komen en als ze vallen en als zo iemand dat van plan is hou je die toch niet tegen
@nxttrain Dank je het gaat nu gelukkig wel goed hoor.Dit speelde zich ruim 30 jaar geleden af en sinds die tijd heb ik nog wel een paar keer mezelf zwaar waardeloos gevoeld maar nooit meer zo ver gezonken dat ik aan zelfmoord dacht. Ik heb 2 kinderen van 13 en 16 jaar en wordt al gek van de gedachte dat ze hun vader of moeder moeten missen dat scheelt enorm
26-01-2012 18:42:21
HardcoreNL Lid WMRindex: 66 OTindex: 1 Wnplts: Nijmegen
Mensen die zelfmoord plegen denken alleen aan zichzelf en niet aan de mensen die ze achter laten...die moeten met het verdriet leven. Slecht.
Helaas is dit in mijn vriendenkring ook voor gekomen. Wel met een andere reden. Deze mensen hebben het vaak erg moeilijk, en voelen zich levensmoe. Ook in de war zijn speelt een rol, dus het is niet direct zo dat ze alleen aan zichzelf denken.
@RockOpa: zo is het. er zijn ook mensen die zelfmoord overwegen omdat ze denken dat ze anderen tot last zijn of gaan worden (dat speelde bij mijn emigratie ook een rol, en nog steeds verbaas ik mij erover hoeveel mensen mij weer willen zien als ik in NL ben)