Een bestaande pil blijkt mannen beter weerbaar te maken tegen de charmes van verleidelijke vrouwen. Uit onderzoek blijkt dat mannen die de pil hebben gebruikt minder gevoelig zijn voor de charmes van de vrouwen en rationelere beslissingen nemen. Het gaat om het antibitoticum Monicycline, dat wordt voorgeschreven bij bacteriële infecties. Japanse onderzoekers onderzochten de bijwerkingen van het medicijn onder bijna 100 mannelijke proefpersonen, waarvan de helft een placebo kreeg.
Ze kregen foto's te zien van acht verleidelijke vrouwen en mochten aangeven hoe betrouwbaar ze overkwamen. Ook mochten ze geld verdelen over de vrouwen, maar dat hoefde niet. Daarna mochten de vrouwen de mannen in levende lijve overtuigen om het geld toch te geven. Mannen die het medicijn hadden genomen blijken minder gevoelig voor de avances van de vrouwen. Mannen die een placebo kregen gaven meer geld aan de vrouwen.


lijkt me ook een stuk gezonder en minder afgestompt door het leven te gaan ipv. elke dag een pil nemen. Omdat ik denk dat het niet mogelijk is om via die pil niet voor avances te vallen bij onbekenden zonder van andere niet seksuele waarnemingen wel te kunnen genieten. 
In plaats dat hij gewoon zijn schaamte als een kerel droeg, ging hij compleet uit de bol, en moest de volle rit onze plaagstoten aanhoren.
Godsakkers wat was hij kwaad, en wij lagen in een kriek 
Ik vergeet altijd de leeftijd, maar ook de verjaardag 
Laatst nog mijn broer, was in maart jarig, herinnerde in mij in april 