5 uur? lijkt mij een kwestie van sneetje maken hand er in batterij er uit grabbelen en dichtnieten maar weer. Pak hem beet een seconde of 74? Gemiddeld dan he het record staat op 39 seconden Wie komt er nog langs met last van nierstenen? Ik heb nog wel een gaatje vrij in de agenda
Ik heb toen ik 13 was, zo'n horloge batterij ingeslikt. Toen moest ik gewoon wachten tot ie er weer uit kwam. Maja ik kan begrijpen dat een AA iets te groot is.
Hoe moeilijk kan het zijn? Je laat een magneetje in z'n maag zakken die je vervolgens weer ophaalt, of duurde het 5 uur voordat ze die magneet binnen hadden? Of gingen ze via de artiesteningang?
Heb hier toevallig een AA batterij voor me liggen, maar die zijn best groot...hoe kan een 1-jarig kind die doorslikken zonder te stikken? Nou ja, hij is er weer vanaf in ieder geval!