Een 37-jarige vrouw uit Apeldoorn is donderdag in elkaar geslagen. De reden? Ze zei ‘goedemorgen’ tegen een voorbijganger.
De vrouw was haar honden aan het uitlaten toen er een fietser passeerde. Ze wenste hem een goede morgen en de man was hier blijkbaar niet van gediend. Hij reageerde boos en er ontstond een woordenwisseling. Het liep zo erg uit de hand dat hij de vrouw begon te slaan. Zij raakte gewond en moest naar het ziekenhuis voor behandeling. De dame is ontzettend ontdaan door het hele voorval.
De fietser is er na de mishandeling vandoor gegaan. De politie is hard naar hem op zoek. Het gaat om een blanke man tussen de 47 en 53 jaar oud. Hij is zo’n 1.80 meter lang, heeft een mager postuur en donkergrijs haar. Achterop de fiets van de man zat een opvallend grote zak of tas. Mensen die meer weten worden opgeroepen contact op te nemen met de politie.
Oudgediende
.

Trouwens, als het zo is dat ie iets anders had verstaan, dan is geweld natuurlijk ook geen oplossing. Ik snap dat je je dan misschien niet meer kunt beheersen, maar daar zul je dan toch mee om moeten leren gaan.
?



