Een man uit het Nederlandse Capelle aan den IJssel is gestraft omdat hij voor de deur van zijn ex een dildo had neergezet. Alsof dat nog niet volstond, deed de 42-jarige man ook nog eens zijn gevoeg op de stoep voor de woning van de vrouw. Dat meldt het Algemeen Dagblad. "Het ergste is nog dat de vrouw de smurrie zelf moest opruimen. Dat is heel vernederend", zei de aanklager gisteren voor de politierechter. Daar stond de man terecht omdat hij nogmaals zijn ex-vrouw had gestalkt. De man is eerder al veroordeeld tot 100 uur werkstraf en een maand cel voorwaardelijk voor het stalken van de moeder van zijn kind. Toch bedreigde hij haar opnieuw in een dronken bui met de dood en belde haar tot dertig keer per dag. Zelfs in de gevangenis zette hij het telefoonbombardement voort. "U leert het maar niet af," zei de politierechter. "Nee, het is erg moeilijk en het zit heel diep," reageerde de verdachte. Maar de verdachte heeft een nieuwe vlam en wil bij haar in België gaan wonen. "Dan moet je ook weggaan en nooit meer terugkomen. Alleen om de werkstraf uit te voeren," zei de politierechter, die hem veroordeelde tot de 70 dagen van zijn voorarrest. De eerdere voorwaardelijke celstraf is omgezet in 60 uur werkstraf, die hij naast de eerder opgelegde - maar nog niet uitgevoerde - 100 uur moet opknappen.
Offtopic: @Harold Gevoeg:eig. zijn gerief doen; daarna afgaan, stoelgang hebben, zijne (natuurlijke) behoeften doen. In de middeleeuwen werd gevoeg in dezen zin gebruikt.
Quote: De man is eerder al veroordeeld tot 100 uur werkstraf en een maand cel voorwaardelijk voor het stalken van de moeder van zijn kind.
Voor iedereen hier (ver)oordeelt, zou hem misschien ooit de omgang met zijn eigen kind zijn verhinderd door zijn ex, en zou hij daardoor zo geworden zijn uit boosjeid/onmacht?
BekiekUtMoar, waarom zou die toegang hem zijn ontzegd denk je dan als dat zo al zou zijn? Misschien vanwege zijn zuiplapperij en aanverwante dronkemansgedrag? Wie weet heeft m dat vrouwtrje wel lens geslagen, waar dat kind bij zat. Zie je nu hoe makkelijk je kan speculren omtrent iemands gedrag en motieven?
Dit lijkt me eerder een geval voor langdurige psychiatrische therapie dan gevangenis of werkstraf. Hoe kreeg die gast het trouwens voor elkaar om dat telefoonbombardement voort te zetten vanuit de gevangenis? Na zo'n veroordeling mag je toch verwachten dat ze in elk geval controleren dat hij niet naar het nummer van zijn ex mag bellen!
Kpuc Zou hem die toegang kunnen zijn ontzegd vanwege haatdragend gedrag van de moeder? Hoeveel vaders mogen hun kind niet zien omdat moeder het kind als wapen gebruikt om pa dwars te zitten?
Ik weet het ook niet, maar er wordt al snel ge/veroordeeld terwijl men inderdaad niet het hele verhaal kent.
Maar misschien is het ook wel zijn dochtertje dat hij niet mag zien van die vrouw, sommige vrouwen willen na de scheiding alleen nog maar de alimentatie en verder heeft de vader geen rechten meer.
Ik snap niet wat die vrouw dan zou zien, aan zo'n raaaare vent En zelfs als tie opgesloten zit gaat ie nog door. Laat hem maar eerst in therapie gaan of zo
die man heeft hulp nodig. hopelijk is die werkstraf niet al te dicht bij zijn ex. ik vrees trouwens ook het ergste voor zijn nieuwe vlam, als dat uit raakt..... hopelijk zijn ze in Belgie dan wat doortastender in de aanpak