Geniaal! Zo zie je maar weer, ook mensen van 77 kunnen nog fit zijn! Lang niet alle "ouderen" hebben geen conditie meer! Zo lang men maar wil blijven trainen
@gwcbakker: Inderdaad! Hier wordt bijna de indruk gewekt dat mr. Wotton iets crimineels deed. Er staat trouwens niet in dit artikel of die schoffies nog gepakt zijn.
Dus jongens: steel geen geld uit de collectebus van de Katholieke Kerk , want ik kom jullie achterna en ik ram je voor je donder met mijn pauselijke crucifix .
16-11-2008 08:06:28
mwoah Senior lid WMRindex: 246 OTindex: 0 Wnplts: stadskanaa
Het nadeel is echter wel dat die jongens waarschijnlijk nu alleen nog maar oude vrouwtjes gaan overvallen. Hopen dat ze een zware handtas heeft om mee te meppen!
Zoals mijn zoons zouden zeggen: Vette shit , ouwe! @ de paus: Wat is er gebeurd met het Bijbelse: Gij zult geen kwaad met kwaad vergelden, iemand de andere wang toekeren en meer van die uitspraken? Of houdt Uwe Heiligheid het meer bij: Oog om oog, tand om tand??