In het zuiden van Florida heeft donderdag de 43-jarige Clodia Coicour de vingertop van een medewerkster van Walmart afgebeten. Deze vrouw zou een relatie hebben met haar man. De aanvalster is zware mishandeling ten laste gelegd. De man van Coicour werkt samen met het slachtoffer bij een filiaal van de supermarktketen Walmart in Naples. Het slachtoffer zei dat zij een bijtende stof in haar ogen gespoten kreeg door Coicour. Daarna brak een gevecht uit tussen de twee vrouwen, waarbij de vingertop werd afgebeten.
Ik wilde mopperen dat men eens moest ophouden om elkaar te bijten (we zijn toch verdorie geen kannibalen?) maar vind die reactie van Pantera wel errug leuk.
Als mijn man graag een andere vrouw wil, moet hij dat vooral doen. Daar hoef ik niemand voor te bijten, eerst maar eens zien na een tijdje of het bij haar beter is vertoeven en of het gras daar inderdaad groener is. Wie het laatst lacht lacht het best. hehe
vingertop van rivale, omdat zij volgens haar 'iets deed met 'haar man' hoe schaamteloos kun je achter lopen met een beetje pech werd die rivale net zo hard belazerd door 'manlief' zijn l*l afbijten, hoort ook niet, is vast net zo strafbaar als het afbijten van die vingertop, maar er worden gegarandeerd mnéér vrouwen mee van de ondergang gered
De vrouw heeft verkeerd gehandeld, vreemdgaan is geen excuus om het slachtoffer te mishandelen. Ze had beter een echtscheiding aan kunnen vragen omdat haar man vreemd gaat. Dan had ze praktisch alles van hem af kunnen nemen. Nu zal waarschijnlijk de man een echtscheiding aanvragen en alles proberen mee te nemen.