"How can this actor play in your movie when he/she is dead?" "Oh, falling out of cupboards, scaring the children..." "But surely this actor was cremated?" "....in the ashtray, in the fireplace..."
(vrij naar Monty Python)
En het is natuurlijk zeer gebruikelijk dat onbekende actrices uitsluitend worden gecast op basis van foto's. Zou ze heur haar hebben geverfd?
En toch is ze slimmer dan wij denken: ze heeft in iedere geval al een behoorlijke publiciteit gescoord. En daar draait het waarschijnlijk allemaal toch om bij zulke dames en heren.
Beetje vroeg, maar over een jaar of wat denk ik dat het kan middels dermate goede digitale bewerking dat het echt lijkt. Een werkloze acteur die de bewegingen etc exact bestudeerd heeft, die de rol vervult en vervolgens digitaal wordt omgetoverd tot James Dean.
Er zijn mensen die er van overtuigd zijn dat Elvis, Michael Jackson, Tupac etc nog leven en wie weet hebben ze gelijk. Het kan dus zo maar zijn dat Marylin, James en Marlon stiekem ook nog leven.
Quote @balou: @Emmo, hopelijk levensecht, hij zag er verdomd goed uit!
Ik heb dat zwaar overdreven, hysterisch gedoe over Dean nooit kunnen begrijpen hij heeft anderhalve film gemaakt waarin zijn mimiek niet verder ging dan zijn oogjes een beetje dichtknijpen tegen de sigarettenrook van de peuk die quasi-nonchalant in de mondhoek bengelde
SamuiAxe: @botte bijl: Tja...ik heb ook helemaal niks met James Dean....hij had wel de looks van een filmster, maar nog nauwelijks iets gepresteerd. Misschien als hij zich niet had doodgereden dat hij dan nooit zo beroemd was geworden als dat hij daarna geworden is..
Overigens oT: Die actrice, wie ze ook is, die spoort natuurlijk niet helemaal!