Nou, ben je mooi klaar mee dan! Heb je net de badkamer gepoetst komt er weer zo'n golf....Gadverdamme! En je zal maar net op het toilet zitten...Bah! Ik vind trouwens dat de gemeente er zich wel erg makkelijk afmaakt, met een excuusbrief en een bosje bloemen.
@WMR-kok: Dat bedoelde ik dus eigenlijk te zeggen. Daar heb je meer aan als aan een bloemetje. Als je al een paar keer je badkamer onder hebt zitten...Denk maar aan douchecabine/gordijnen, badmatten, wc-matten en meer van die dingen. Als daar een hoop troep vanuit het riool op komt...nou, ik geloof niet dat er dat uit gaat in de wasmachine. Daar is het veel te agressief spul voor met al die ammoniak en zo. En als je maar een half betegelde badkamer of wc hebt, dan zitten je muren ook nog vol. Wie gaat dat opnieuw witten? Ik zou dus wel degelijk, zonder gein, de rekening naar de gemeente sturen.
Bij ons wordt met enige regelmaat het riool onderhouden maar er is altijd een brief, ruim van te voren, met adviezen om dit soort shit te voorkomen. OOPS.. zei ik shit??
kojak: Vershoudfolie over de pot spannen en niet tegen je huisgenoten vertellen
@stora: Ik schep thuis geen poep, alleen een kattenbak, maar die is niet aangesloten op het riool Maar als ik elke keer dat het toilet op De Zaak finaal ondergespetterpoept was een bos bloemen kreeg, zou het inderdaad op De Zaak wel een bloemenzee zijn!
Quote @Emmo: @Sto: Altijd aan te bevelen. Volgens Feng Shui zou zelfs het geluk via een niet gesloten pot verdwijnen. In dit geval kreeg men er wat voor terug
Ach, ik doe altijd netjes de deur van de wc dicht. Dat zal ook wel werken. Zoveel geluk hangt er bij mij thuis tenminste niet in de wc zelf.