Quote
De Paus:
Hoe afschuwelijk
![:r](//uploads.waarmaarraar.nl/smile/bleg.gif)
dit verhaal ook is, toch wil ik voorzichtig zijn met mijn oordeel. Met het oordeel waarmee u oordeelt, zult u zelf worden geoordeeld. De financiële crisis heeft mensen met een zwarte huidskleur extra hard getroffen. Mogelijk zag deze vrouw geen mogelijkheden om haar kleinkind een fatsoenlijke opvoeding te geven. Mogelijk was de - in dit artikel niet verder ter sprake gekomen - vader van de vrucht een slecht iemand, bijvoorbeeld de stiefvader van het meisje. Misschien waren die mensen verslaafd aan drugs. Het oordeel is voorlopig aan de aardse rechter.
Zelfs al ben je zwaar verslaafd, dan nog doe je zoiets niet, das onmenselijk. Dan hadden ze het kunnen laten adopteren, er zijn mensen die zitten te wachten op een kindje omdat ze het zelf niet kunnen krijgen.
Verder, Waar haal je het vandaan dat 'zwarte' mensen, zoals jij ze noemt, harder zijn getroffen ??? Denk dat je je eigen land dan nog niet eens kent, In Nederland zijn duizenden mensen die onder zware omstandigheden leven. In Amerika zijn delen van dat land waar ze het nog slechter hebben dan Bv. een land als Kenia of dat soort landen. Het heeft geen moer te maken met huidskleur.
En als deze vrouw om wat voor omstandigheden dan ook geen mogelijkheid zag om het een goede opvoeding te geven dan zijn er tig instanties die je kunnen helpen. Als ze die niet weet te vinden is er bij die vrouw een flink steekje los en ja daarom ben ik niet terug houdend met mijn mening.
Deze vrouw is een voorbeeld van hoe het niet hoort en ik ben dan ook van mening dat deze vrouw zwaar maar dan ook echt zwaar gestraft dient te worden.